Kopenhag’da Büyükelçi İle Türk Mutfağı Haftası Coşkusu

Kopenhag’da Büyükelçi İle Türk Mutfağı Haftası Coşkusu

Büyükelçi Tekin’in sarma sarması, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Bu etkinlik, Türk mutfağının uluslararası arenada tanıtılması ve sevilmesi açısından önemli.

 
Kopenhag’da Türk Mutfağı Haftası Coşkusu: Büyükelçi Aşçı Önlüğü Giydi
 
Türk Aşçı Haberleri olarak, Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da düzenlenen Türk Mutfağı Haftası etkinliklerinde Türkiye’nin Danimarka Büyükelçisi Rıza Hakan Tekin’in aşçı önlüğü takarak mutfağa girmesini gururla bildiriyoruz.
 
Kopenhag Kültür Ataşesi Derya Acar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, Danimarka'nın tanınmış Türk şeflerinden Umut Sakarya’nın liderliğinde Ege mutfağının lezzetleri sunuldu. Etkinliğe ülkenin sosyal medya fenomenleri ve turizm sektörü temsilcileri katıldı, mutfak atölyesi ve tadım etkinliklerinde keyifli anlar yaşandı.
 
Büyükelçi Tekin’in sarma sarması, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Bu etkinlik, Türk mutfağının uluslararası arenada tanıtılması ve sevilmesi açısından önemli bir rol oynadı.
 
Türk Aşçı Haberleri olarak, Türk Mutfağı Haftası etkinliklerinde emeği geçen herkesi tebrik ediyor ve Türk mutfağının lezzetlerinin dünya çapında daha fazla tanınmasını diliyoruz.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler