Ferit Şahenk'in Son Takıntısı

Ferit Şahenk'in Son Takıntısı

Son zamanlarda sosyetenin dilinden düşmeyen kemik suyu shot, birçok ünlü isminde takıntısı...

Ferit Şahenk'in Son Takıntısı
Son zamanlarda sosyetenin dilinden düşmeyen kemik suyu shot, birçok ünlü isminde takıntısı olmuş durumda.
 
Genç ve güzel kalabilmek için her yolu deneyen, gerektiğinde bıçak altına yatmaktan da çekinmeyen sosyetik isimlerin son zamanlardaki gözdesi kemik suyu shot! Doğuş Holding Başkanı Ferit Şahenk'in de aralarında bulunduğu pek çok ünlü ismin son takıntısının bu!
 
Hatırlarsınız; ilikli kemik suyu eskiden her evde kaynar, her türlü sebze ve et yemeklerine şifa ve lezzet kaynağı olurdu. İşte bu kemik suyu, şimdi sosyetenin en gözde içeceği olup çıkmış!
 

OSMANLI KUVVET MACUNLARI

24 Saat Kaynıyor
Son zamanlarda sosyetenin dilinden düşmeyen bu kemik suyu shot'ın nasıl yapıldığını da anlatayım. 24 saat kısık ateşte kaynatılan ilikli kemik suyu, fermante elma sirkesi ve kaya tuzu ile karıştırılıp hazırlanıyor.
Bu karışım günlük üretiliyor, paketleniyor ve 'Kemik suyu shot' adıyla evlere gönderiliyor. 
 
Bu shot'lar;
kolajen yoğunluğu, vitamin ve mineral açısından çok zengin olduğundan 'gençlik iksiri' muamelesi görüyor. Zaten en çok da bu yüzden sosyetede trend olmuş durumda. Trendleri çok çabuk eskiten sosyete, bakalım kemik suyu shot'tan ne zaman vazgeçecek...
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler