Ağrı'da Buz Tutan Derede Balık Tutan Vatandaşların Sevinci

Ağrı'da Buz Tutan Derede Balık Tutan Vatandaşların Sevinci

Yaklaşık 10 metre uzunluğundaki ağı buzların altına bırakan vatandaşlar, onlarca kilo balık tuttu. Ağrı'nın...

Ağrı'da Buz Tutan Derede Balık Tutan Vatandaşların Sevinci
Yaklaşık 10 metre uzunluğundaki ağı buzların altına bırakan vatandaşlar, onlarca kilo balık tuttu. Ağrı'nın Tutak ilçesine bağlı bir köyde buz tutan derede ağlarla onlarca kilo balık avlayan köylülerin sevinci kameraya yansıdı.
 
Tutak ilçesine bağlı Dönertaş Köyü'nde geçimlerini Hayvancılık Ve Su Ürünlerinde çiftçilikle sağlayan vatandaşlar, her yıl olduğu gibi bu yıl da köyden geçen ve büyük bölümü buz tutan derede ağlarla balık avlamaya başladı. Zaman zaman buzları küreklerle kıran vatandaşlar, soğuk havaya aldırış etmeden saatlerce balık tuttu.
 
Yaklaşık 10 metre uzunluğundaki ağı buzların altına bırakan vatandaşlar, onlarca kilo balık tuttu. Balıkları ağdan çıkarmaya çalışan vatandaşların sevinci kameraya yansıdı. Bir balıkçı avladıkları en büyük balıkları ellerine alarak, "İşte balık böyle tutulur" dedi. Sosyal paylaşım sitelerinde de paylaşılan görüntüler binlerce beğeni aldı.
 
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler