Türk Yemekleri Dünya Sofrasında

Türk Yemekleri Dünya Sofrasında

Türk Hava Yolları (THY) Katar'ın başkenti Doha'da Türk mutfağının en meşhur yemeklerinin...

Türk Yemekleri Dünya Sofrasında
Türk Hava Yolları (THY) Katar'ın başkenti Doha'da Türk mutfağının en meşhur yemeklerinin tanıtıldığı bir etkinlik düzenledi. Katar'ın başkenti Doha'da Türk Hava Yolları'yla (THY) iş birliği içinde "Türk Yemekleri Kültür Günü" etkinliği düzenlendi.
 
Başkentteki otellerden birinde dün gerçekleştirilen organizasyona Türkiye'nin Doha Büyükelçisi Fikret Özer'in yanı sıra diğer bazı ülkelerin büyükelçileri de katıldı.
 
Türk mutfağının en meşhur yemeklerinin tanıtıldığı programda, köfte, ızgaralar, baklava ve dondurma katılımcıların büyük beğenisini topladı. Doha'daki oteller, Türk yemeklerinin Katarlılara sunulduğu ve çok ilgi gören bu tarz etkinlikleri düzenli olarak gerçekleştiriyor.
 
Uluslararası Gastronomi Danışmanlığı ve Mutfak Danışmanlığı Hakkında Not:
Uluslararası Gastronomi Danışmanlığı ve Mutfak Danışmanlığı hakkında bilgi alabilirsiniz "Linkleri tıklayınız"…


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler