Mutfakta Hanımeli Var “Tafed & Sapader”

Mutfakta Hanımeli Var “Tafed & Sapader”

Geleneksel Tatlar Tarih Kokan Taraklı Ulusal Yemek Yarışma sında Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yalvaç MYO..

Mutfakta Hanımeli Var “Tafed & Sapader”
Türkiye Aşçılar Federasyonu (Tafed) ve Sakarya Aşçılar ve Pastacılar Derneği “Sapader” ‘in düzenlediği “Mutfakta Hanımeli Var” organizasyonu içerisinde workshoplar, paneller ve yemek yarışmaları yer aldı. 
 
Geleneksel Tatlar Tarih Kokan Taraklı Ulusal Yemek Yarışmasında Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yalvaç MYO Öğretim Görevlisi İpek Ünal da jüri üyesi olarak yer aldı.
 
 
29-30 Nisan tarihleri arasında Sakarya’nın Taraklı ilçesinde gerçekleştirilen yarışmaya Türkiye’nin birçok noktasından jüri üyesi, yarışmacı ve sektörün önde gelen firmalarının temsilcileri katıldı. 
 
Öğretim Görevlisi İpek Ünal, “869 Yerliyse Yeriz kampanyasına destek ve milli bilinci uyandırmak, aynı zamanda Mutfakta Hanımeline dikkat çekmek için yapılan organizasyonda, Turizm Sektöründe yer alan birçok paydaşın dikkatini çekmeyi başarabildiklerini; 
 
 
 
Yarışmaya turizm sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası birçok firmanın, değerli şeflerin, çok sayıda lise ve üniversite öğrencisi ve hocalarının katıldığını ve bu vesileyle de Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesini tanıtma imkanı bulduklarını, Tafed ve Sapader’e böyle güzel bir organizasyona imza attıkları için teşekkür ettiğini belirtti.
 
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler