Şef Lorenzo Di Gravio; Dünya Mutfaklarından Özel Yemekler

Şef Lorenzo Di Gravio; Dünya Mutfaklarından Özel Yemekler

Datça Yarımadası’nın eşsiz doğasında, Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin örneklerini misafirleri ile buluşturan D Maris Bay..

Dünya Mutfaklarından Özel Yemekler Ve Şef Lorenzo Di GravioDünya Mutfaklarından Özel Yemekler Ve Şef Lorenzo Di Gravio
 
D Maris Bay, 23 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende çatısı altında Roma’da hizmet veren Michelin Yıldızlı Assaje restoranının şefi Lorenzo di Gravio’yu ağırlayacak. Dünyaca ünlü şef Lorenzo di Gravio, seçkin tatları sınırlı sayıda rezervasyonla D Maris Kitchen’da konuklarla buluşturacak.
 
Datça Yarımadası’nın eşsiz doğasında, Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin örneklerini misafirleri ile buluşturan D Maris Bay, dünyaca ünlü şef Lorenzo di Gravio’un özel tadım menüsünü D Maris Kitchen’a taşıyor. 
 
Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende çatısı altında Roma’da hizmet veren Michelin Yıldızlı Assaje restoranın şefi Lorenzo di Gravio, 23 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde lezzetli deniz mahsulleri, balık yemekleri ve ferahlatan tatlı alternatifleri ile hazırladığı öğle ve akşam yemeği menülerini, gastronomi tutkunları ile buluşturuyor.
 
Şef Lorenzo di Gravio’nun farklı pişirme alternatiflerinden oluşan benzersiz lezzetlerdeki restoran menüsüyle eşleşen şarap seçkisi ve kıpır kıpır Akdeniz ritimleri konukların tadım keyfini taçlandırıyor. 
 
D Maris Bay’in en uzun plajı The Bay Beach’te konumlanan D Maris Kitchen’da konuklar, bir hafta boyunca Lorenzo di Gravio’nun hazırladığı menüyü keyifli gastronomi sohbetleri eşliğinde deneyimleme fırsatı yakalıyor.
 
Dünya Mutfaklarından Özel Yemekler Ve Şef Lorenzo Di Gravio
Ünlü şefin öğle yemeği menüsünde özel tarifleriyle mozzarella kremalı ton balığı tartar, midyeli ev yapımı niyokki ve kum midyeli linguine gibi lezzetler, D Maris Bay’in akvaryum gibi plajlarında konuklara tatlı bir mola sunuyor.
 
Akşam ise karpuz carpaccio’dan domates suyunda çiğ marine edilmiş akya balığına kadar birbirinden farklı lezzetten oluşan seçkin bir menü, D Maris Bay’de gün batımının eşsiz manzarasına eşlik ediyor.
 
Farklı restoran konseptlerindeki restoranlarıyla konuklarını tatillerinde özel bir yeme-içme deneyimine davet eden D Maris Bay’de, Lorenzo di Gravio’nun hazırladığı seçkin menünün tadına bakmak isteyen konuklar, D Maris Kitchen ile iletişime geçebiliyorlar.


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler