Turizm Kongresi; Geleceğin Turizmi, Turizmin Geleceği

Turizm Kongresi; Geleceğin Turizmi, Turizmin Geleceği

Turizm haberlerinde de yer aldığı gibi Dünya, Türkiye ve Antalya turizmine yön veren sektör temsilcilerinin bir araya geldiği en büyük buluşmalarından birisi olan, Uluslararası Resort..

Turizm Kongresinde; Geleceğin Turizmi, Turizmin Geleceği Konuşulacak...
 
Dünya, Türkiye ve Antalya turizminin konuşulacağı 11. Resort Turizm Kongresinin bu yılki katılımcıları belli oldu.
 
Türkiye Turizm haberlerinde de yer aldığı gibi Dünya, Türkiye ve Antalya turizmine yön veren sektör temsilcilerinin bir araya geldiği en büyük buluşmalarından birisi olan, Uluslararası Resort Turizm Kongresi bu yıl 11. kez AKTOB’un ev sahipliğinde gerçekleşecek. 
 
Deniz Bank Ana sponsorluğunda “Geleceğin Turizmi, Turizmin Geleceği” ana teması ile organize edilen Kongre, 25 Kasım 2021 de Nirvana Cosmopolitan Hotel Lara’da yapılacak.
 
Sektör paydaşlarımızla yeniden yüz yüze geleceğiz
 
Turizmin mevcut durumu ile kısa, orta ve uzun vadeli olası gelişmelerin sektöre yansımaları 11. Uluslararası Resort Turizm Kongresi'nde ele alınacak. AKTOB Başkanı Erkan Yağcı; “Salgın etkisinde geçen 2021 yılının ardından beklentilerimizin yükseldiği bir sürece girdik. 
 
Turizm Kongresinde; Geleceğin Turizmi, Turizmin Geleceği Konuşulacak...
Bir senelik aradan sonra sektör paydaşlarımızla yeniden yüz yüze bir araya geleceğiz. Kongrede, Türkiye turizmini yeniden zirvelere taşıyacak konular ele alınacak ve ortak akıl platformu oluşturulacak. Turizmde dijital dönüşüm, turizm ekonomisi, kaynak pazarlardaki gelişmeler, sektöre yön veren yeni trendler gibi gündemin önemli başlıkları yetkin isimler tarafından ele alınacak” dedi.
 
11. Resort Turizm Kongresine Kimler katılacak?
 
Kongrede zengin bir içerikle oluşturulan çeşitli başlıklar altında, T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Birleşmiş Milletler 75. Dönem Genel Kurul Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır; Gelecekbilimci (Futurist) Ian Yeoman, RTK Grup CEO'su Thomas Bösl, DenizBank Finansal Hizmetler Grubu CEO'su Hakan Ateş, Coral Travel Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Yurt, TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı Sururi Çorabatır, FTI Grup Genel Müdürü Ralph Schiller, Sunexpress Havayolları CEO'su Max Kownatzki, Boston Consulting Group Seyahat ve Turizm Avrupa Bölge Direktörü Gabriere Ferri, Google Türkiye CEO'su Mehmet Keteloğlu deneyim, bilgi ve öngörülerini paylaşacak.
 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) organizasyonu ile gerçekleştirilecek kongreye, yurtiçinden ve yurtdışından seyahat endüstrisinde yer alan turizmin bütün kesimleri ile finansman, danışmanlık, yatırım, işletme, yönetim, tedarikçi firmaların üst düzey, karar verici temsilcileri katılacak.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler