Fısıltı Adam...

Fısıltı Adam...

Dâhice Kurgulanmış, Ürkütücü Bir Polisiye Gerilim: Tüm Dünyada Çok Ses Getiren Alex North İmzalı Fısıltı Adam, Epsilon Logosuyla Türkçe’de! Alex North’un, dünya çapında büyük ilgi gören

Dâhice Kurgulanmış, Ürkütücü Bir Polisiye Gerilim: Tüm Dünyada Çok Ses Getiren Alex North İmzalı Fısıltı Adam, Epsilon Logosuyla Türkçe’de!
 
Alex North’un, dünya çapında büyük ilgi gören ve Türkiye’deki okurların sabırsızlıkla beklediği polisiye gerilim romanı Fısıltı Adam, Epsilon’dan çıktı! Son dönemin en iyi polisiye gerilim romanlarından biri olarak gösterilen Fısıltı Adam ilmek ilmek örülmüş, karanlık ve sürükleyici bir hikâye… 
 
Alex North, babalar ve oğullarının yürek burkan ilişkisini birkaç nesle yayarak, küçük bir kasabada avlanan bir seri katili yakalamak için yürütülen soruşturmanın merkezine oturtuyor. Hem tüyler ürperten hem de dokunaklı hikâyesiyle Fısıltı Adam, son sayfaya kadar okurlarının peşini bırakmıyor.
 
 Fısıltı AdamUluslararası edebiyat dünyasında kültür ve sanat haberlerinde büyük ilgi gören eserleri, özenle Türkçeleştirerek okurlara ulaştıran Epsilon, yayımlandığı ilk günden beri çok konuşulan Alex North imzalı Fısıltı Adam romanını raflara çıkardı. Hem Amazon’un hem de Indie Next’in en iyi gizem ve gerilim seçkisinde yer alan, aynı zamanda da Goodreads En İyi Gerilim Kitabı Adayı olan romanı dilimize Gizem Gül çevirdi.
 
Karısının ani ölümünden sonra Tom Kennedy’nin tüm hayatı yerle bir olmuştur. Yeni bir başlangıcın kendisine ve küçük oğlu Jake’e iyi geleceğine inanır. Yeni bir hayat, yeni bir ev, yeni bir şehir… Ancak taşındıkları Featherbank kasabasının karanlık bir geçmişi vardır: Yirmi yıl önce, bir seri katil beş kişiyi kaçırıp öldürmüştür.
 
Frank Carter yakalanana kadar, hikâyesi gazeteleri etkisi altına almış, kurbanlarını gece vakti onlara pencerelerinden fısıldayarak tuzağa düşürdüğü için ona “Fısıltı Adam” lakabı takılmıştır.
 
Seneler sonra, Tom ve Jake’in yeni evlerine yerleştikleri sırada bir çocuk ortadan kaybolur. Frank Carter’ın cinayetlerine ürkütücü bir benzerlik taşıyan bu olayla birlikte eski söylentiler yeniden alevlenir. Ve sonra Jake garip davranmaya başlar…
 
Alex North’un kaleme aldığı Fısıltı Adam, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde! 
 
ALEX NORTH HAKKINDA 
Alex North, dünya çapında başarı elde eden Fısıltı Adam kitabıyla hem Indie Next hem de Amazon’un en iyi gizem ve gerilim seçkisine girmiştir. Karısı ve oğluyla birlikte İngiltere’nin Leeds kentinde yaşamaktadır; daha önce mahlas kullanarak yayımladığı kitapları da bulunmaktadır.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler