Bağlarbaşı Bay Bread Açılıyor

Bağlarbaşı Bay Bread Açılıyor

Taze Ekmek ve Unlu Mamuller Sanayi sektöründe faaliyet gösteren, yeniliğe ve sektörümüzün geleceğine ilgi duyan tüm meslektaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.” şeklinde görüşleri..

Bağlarbaşı Bay Bread’in Açılışını Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen yapacak...
 
Bay Bread’in 8 Kasım’da Bağlarbaşı’nda açılan yeni şubesi, 29 Kasım’da Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in de katılımıyla gerçekleşecek resmi açılışla hizmete başlayacak.
 
Hem halk tipi ekmeğin hem de artizan ekmek ve unlu mamul çeşitlerinin bulunduğu yüksek teknoloji fırıncılığın yeni şubesi Bağlarbaşı’nda faaliyete geçiyor. 29 Kasım saat 14.00’te Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in de katılımıyla gerçekleşecek resmi açılışta, fırıncılık sektöründe yeni teknolojileri unlu mamuller üretimiyle buluşturan Bay Bread, 11. şubesini tüketicilerle tanıştıracak. 
 
Unlu Mamul Makine Üreticiler Birliği Derneği (TUMMAB) Başkanı ve Bay Bread Fırıncılık kurucusu Serdar Yalçınkaya, geleceğin fırınının Yüksek Teknoloji Fırıncılık olacağının altını çizerek, “Taze Ekmek ve Unlu Mamuller Sanayi sektörünün tüketici taleplerine uygun tasarlanan, Yüksek Teknoloji Fırınımızın yeni şubesini Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen’in katılımıyla açacağız. 
 
Taze Ekmek ve Unlu  Mamuller Sanayi sektöründe faaliyet gösteren, yeniliğe ve sektörümüzün geleceğine ilgi duyan tüm  meslektaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.” şeklinde görüşlerini belirtti.
 
Bay Bread: Katkı maddesi içermeyen doğal ve yerel malzemeler kullanarak geleneksel yöntemlerle ürettiği ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Bay Bread, ilk şubesini Mart 2017'de açmıştır. Bay Bread, stratejik lokasyonlarda açılan yeni mağazaları ile büyürken, deneyimli ve işini aşkla yapan kadrosu ile marka kimliğini en iyi şekilde yansıtarak "Yeni Nesil Fırıncılık" konseptini hayata geçirmektedir. 
 
Ayrıca yeni nesil pazarlama, ürün formları ile evlerde ve iş yerlerinde donuk olarak muhafaza edilen ve ihtiyaç halinde pişirilerek her zaman sıcacık ve tazecik tüketilebiliyor. Klasik fırıncılık anlayışını daha ileriye taşıyan; ekmekten tatlıya, çay ve kahveden dondurulmuş ürünlere uzanan geniş ürün gamına ek olarak, yeni lezzetlere de öncü olmak için var gücüyle çalışmaktadır. 
 
Bay Bread, Ümraniye'de yer alan fabrikada tüm ürünlerini son teknolojiyi kullanarak, gıda mevzuatına ve yüksek kalite kontrol standartlarına uygun hijyenik koşullarda üretmektedir. Türkiye'de bir ilke imza atan imalat modeliyle amaçlanan ülkemizdeki üretim verimliliğini en yüksek seviyeye ulaştırarak sektörün rekabet gücünü artırmaktır.


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler