Yaratıcı Şehirler Ağında Hatay Hedefini Büyütüyor...

Yaratıcı Şehirler Ağında Hatay Hedefini Büyütüyor...

Hatay'da gastronomi adına çok önemli ve büyük adımlar atılmaya başlandığını ifade eden Savaş, kentin lezzetlerini daha fazla tanıtmak için çalıştıklarını kaydetti. Hatay mutfağı Gast..

Yaratıcı Şehirler Ağında Hatay Hedefini Büyütüyor...
 
Hatay Büyükşehir Belediyesi ve bir restoran zinciri firması iş birliğiyle geliştirilen proje kapsamında kentin lezzetleri arasından seçilen 8 çeşit yemek, yurt içi ve dışında şubeleri bulunan restoranın menüsünde yer alacak.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay mutfağı Gastronomi Evi'nde düzenlenen projenin tanıtım toplantısında Türkiye'de ve dünyanın birçok noktasında şubesi olan, kendini kanıtlamış ve tanınırlığı konusunda en üst seviyede olan şirketle partnerlik yapmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.
 
Hatay'da gastronomi adına çok önemli ve büyük adımlar atılmaya başlandığını ifade eden Savaş, kentin lezzetlerini daha fazla tanıtmak için çalıştıklarını kaydetti.
 
Toplantıya yemek sektöründe hizmet veren çok sayıda işletme sahibi katıldı.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler