Adana Portakal Çiçeği Festivalinde Altın Madalya

Adana Portakal Çiçeği Festivalinde Altın Madalya

Karaman'da KMÜ Aşçılık Bölümü öğrencisi Melisa Mirza, Şef Mavi Fethiye Yarışmasında altın madalya kazanırken, Muhammet Yatağanlı, Nihat Güder ve Rüveyda Demir..

KMÜ Aşçılık Bölümünden Başarılı Çalışma...
 
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Aşçılık Bölümü öğrencileri yeni bir başarıya daha imza attı.
 
Karaman'da KMÜ Aşçılık Bölümü öğrencisi Melisa Mirza, Şef Mavi Fethiye yemek Yarışmalarında altın madalya kazanırken, Muhammet Yatağanlı, Nihat Güder ve Rüveyda Demiray da binlerce kişinin katıldığı Adana Portakal Çiçeği Festivalinde altın madalyanın sahibi oldular.
 
Yarışmaların ardından Karaman'a dönen öğrenciler Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Gizem Saygılı ve bölümdeki öğretim elemanları eşliğinde Rektör Prof. Dr. Namık Ak'ı makamında ziyaret ettiler.
 
Türkiye gastronomi haberlerinde de yer alan bilgilere göre, Ziyarette Rektör Prof. Dr. Namık Ak, öğrencilerden yarışma ile bilgi alarak kendilerini bir kez daha tebrik etti.
 
Öğrencilerin altın madalyalarını Rektör Namık Ak'a takdim ettiği ziyaret hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler