Gökçe Fenalan Hilton Bodrum Otellerinde Göreve Başladı.

Gökçe Fenalan Hilton Bodrum Otellerinde Göreve Başladı.

Türkiye turizm haberlerinde yer alan bilgilere göre, Fenalan, yeni üstlendiği görevi ile Hilton Bodrum otellerinde başarılarına yenilerini ekleyeceğini için heyecanlı ve bir o kadar...

 
Gökçe Fenalan Hilton Bodrum Otelleri İş Geliştirme Müdürü Olarak Göreve Başladı.
 
2018 yılından bu yana Hilton markası altında Conrad Istanbul Bosphorus ve Hilton Istanbul Bosphorus otellerinin Satış Direktörlüğü görevini üstlenen ve turizm sektöründe yaklaşık 19 yıllık bir deneyime sahip olan Gökçe Fenalan, Susona Bodrum LXR Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort ve DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista otellerine İş Geliştirme Müdürü olarak atandı.
 
Türkiye turizm haberlerinde yer alan bilgilere göre, Fenalan, yeni üstlendiği görevi ile Hilton Bodrum otellerinde başarılarına yenilerini ekleyeceğini için heyecanlı ve bir o kadar da onur duyduğunu dile getiriyor.
 
Ankara doğumlu olan Fenalan 2003 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Kariyer basamaklarının ilk adımını Hillside Su ve Hillside Beach Club'da atan Fenalan, sonrasında şehir otelciliğine İstanbul Swissotel ile sürdürerek bir çok farklı lüks markada satış ve pazarlama alanlarında üst düzey  yöneticilik görevlerinde yer aldı. 
 
2018 yılından bu yana Conrad Istanbul Bosphorus ve Hilton Istanbul Bosphorus otellerinin satış direktörlüğü görevini üstlenen Fenalan kariyerinin ilk yıllarında kazandığı TÜRSAB Mükemmellik Ödülü’ne ek olarak  turizm sektöründe pek çok mesleki eğitim ile deneyimini geliştirdi. 
 
Gökçe Fenalan Haziran 2022 itibariyle Hilton Bodrum Otelleri Susona Bodrum LXR Hotels & Resort, DoubleTree By Hilton Bodrum Işıl Club Resort, DoubleTree By Hilton Bodrum Marina Vista ailesine Bodrum Bölge İş Geliştirme Müdürü olarak profesyonel kariyerine devam etmektedir.
 
Kaynak: haberturizm


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler