Mövenpick Living

Mövenpick Living "Çamlıvadi"

65 rezidans dairenin bulunduğu Mövenpick Living Çamlıvadi’de 1 odalı, 2 odalı ve penthouse daire tiplerinin yer aldığı bildirildi. Açıklamada, Vadistanbul AVM’ye yakın konumda yer alan Mövenpick Living Çamlıva

 
İstanbul ve Kayseri’de turizm yatırımları bulunan Artaş Grubu, Accor iş birliği ile otel projelerine bir yenisini daha ekledi. Türk Aşçı Haberleri Olarak Turizm Haberleri ve Türkiyede gezilecek yerler hakkında Kaynağından Edinmiş Olduğumuz Bilgilere Göre;
 
Mövenpick Living "Çamlıvadi"
Haziran 2022’de Accor Grubu ile anlaşma imzalayan Artaş Grubu, yeni konut projeleri Avrupa Konutları Çamlıvadi ve Saklıvadi içinde yer alan Mövenpick Living markalı rezidansların ilki olan Mövenpick Living Çamlıvadi’nin kapılarını açtı.
 
Mövenpick Living "Çamlıvadi"
Şirketten yapılan açıklamada, 65 rezidans dairenin bulunduğu Mövenpick Living Çamlıvadi’de 1 odalı, 2 odalı ve penthouse daire tiplerinin yer aldığı bildirildi. Açıklamada, Vadistanbul AVM’ye yakın konumda yer alan Mövenpick Living Çamlıvadi’nin İstanbul Havalimanı’na 29 km mesafede olduğuna işaret edildi.
 
Mövenpick Living "Çamlıvadi"


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler