Wyndham Markası Alanya’da

Wyndham Markası Alanya’da

Cebeci İnşaat, Alanya'nın batısındaki Türkler Mahallesi oteller bölgesinde yer alan ve inşaat aşaması devam eden Azura World Residence & Hotel projesinin otel kısmı için Wyndham Grubu ile lisan..

 
"Wyndham" Markası Alanya’ya Geliyor....
 
Cebeci İnşaat; Azura World Residence & Hotel projesinin otel kısmı için Wyndham Grubu ile lisans sözleşmesi imzaladı.
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak turizm haberlerinden kaynağından edinmiş olduğumuz bilgilere göre;
 
Cebeci İnşaat, Alanya'nın batısındaki Türkler Mahallesi oteller bölgesinde yer alan ve inşaat aşaması devam eden Azura World Residence & Hotel projesinin otel kısmı için Wyndham Grubu ile lisans sözleşmesi imzaladı.
 
"Wyndham" Markası Alanya’ya Geliyor
Dünyada 9 bin 800, Türkiye'de ise 102 otel ile dünyanın en büyük otel franchise zincir markası olan Wyndham Hotels & Resorts ile Alanya'da yapılan ilk lisans sözleşmesi olduğunu belirten Cebeci İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Cebeci;
 
"Atılan bu imzayla Alanya'nın turizm geleceği açısından benzersiz bir adıma öncülük etmekten büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz" dedi.
 
5 yıldızlı Azura World Residence & Hotel'in hizmet alanları, Wyndham Group mimarları tarafından özel olarak tasarlanacak.
 
Kaynak: turizmguncel


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler