Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu Heyeti İran da..

Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu Heyeti İran da..

İran Şekerleme ve Pastacılık Federasyonu Ali Bahrehmand tarafından davet edilen Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu Başkanı Bayram Özrek, Başkan yardımcısı Dr. Ali Şen ve...

 
Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu Heyeti İran da..
 
İran'ın Tahran şehrinde en farklı fuar ve festivallerden olan 5. Şekerleme ve Pastacılık Festivali 22 - 26 Mayıs'ta gerçekleştirildi.
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak aşçılık kurumları hakkında kaynağından edinmiş olduğumuz bilgilere göre;
 
Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu Heyeti İran da..
İran Şekerleme ve Pastacılık Federasyonu Ali Bahrehmand tarafından davet edilen Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu Başkanı Bayram Özrek, Başkan yardımcısı Dr. Ali Şen ve Artistik Milli Takım Kaptanı Erdal Elveren gastronomi alanında oldukça önemli olan bu festivale katılım sağlamışlardır.
 
Uluslararası bir statüde gerçekleştirilen festival batı basının da da oldukça yankı bulmuştur. 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler