Usta Dönerci® Lezzetleri Afyonkarahisar’da

Usta Dönerci® Lezzetleri Afyonkarahisar’da

yeni açılan restoranları ile yurtiçindeki büyümesini hızla sürdürüyor. 90’dan fazla restoranıyla hizmet veren Usta

Usta Dönerci® Lezzetleri Afyonkarahisar’da
Türkiye’de 90’dan fazla restorana ulaşarak kısa süre içinde döner pazarında dikkat çekici bir büyümeye imza atan Usta Dönerci®, geleneksel döner lezzeti, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile Afyonkarahisar Afium Alışveriş Merkezi’nde hizmete açıldı. 
 
Türkiye’de hızlı servis restoran sektorünün lideri konumunda yer alan TAB Gıda’nın 20 yılı aşkın deneyimini aktararak yarattığı Usta Dönerci®, Geleneksel Türk Mutfağı lezzeti ile yeni açılan restoranları ile yurtiçindeki büyümesini hızla sürdürüyor. 90’dan fazla restoranıyla hizmet veren Usta Dönerci®, geleneksel döner lezzetini, hızlı servis ve yüksek kalite anlayışıyla sunduğu restoranlarına bir yenisini daha ekledi. 
 
İlk açıldığı günden itibaren büyük beğeni toplayan Usta Dönerci®’nin Afyonkarahisar’daki restoran sayısı ikiye yükseldi. “Yüzde yüz yerli sermaye ile kuruldu” TAB Gıda Franchising Müdürü İlhan Erkan, “TAB Gıda olarak Türkiye ve dünyadaki deneyimimizi 2013 yılında Usta Dönerci®’ye aktararak yüzde yüz yerli sermaye ile güçlü bir marka yarattık. 
 
ANADOLU MUTFAĞIKurduğumuz güçlü  franchise sistemimiz ve yatırımlarımız doğrultusunda ülke çapında hızla büyümeye devam ediyoruz. Bugün 30’dan fazla ilde 90’dan fazla Usta Dönerci® restoranı ile hizmet veriyoruz. Uluslararası standartlarda üretim yapan tedarikçilerle çalışıyoruz ve Türk damak tadına uygun lezzetler geliştiriyoruz. 
 
Ulusal pazarda kısa sürede başarıyı yakalayan Usta Dönerci®’nin bir dünya markası haline geleceğinden kuşkumuz yok. Yüksek kalite ve lezzet standartları ile döneri mümkün olan en uygun fiyata, hızlı bir şekilde sunmayı amaç edinen
 
Usta Dönerci®’nin 2017’de Yöresel Mutfaklar, Osmanlı Yemek Kültürü, Osmanlı ve Türk Mutfağı lezzetleri ile döner sektörüne damga vuracağına inanıyoruz” dedi.
 
 
Türk aşçı haberleri tavsiye linkimiz olan gastronomi danışmanlığında Yeni Restoran Açarken En Çok Yapılan Hatalar isimli sponsor bağlantımızı inceleyebilirsiniz... 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler