Pursaklar'da Ödüllü Türk Mutfağı Yemek Yarışması

Pursaklar'da Ödüllü Türk Mutfağı Yemek Yarışması

Her ekip iki kişiden oluşacak ve yarışma iki saat sürecek. Jüri üyeleri hazırlık, beceriler, hijyen, içerik uyumu...

Pursaklar'da Ödüllü Türk Mutfağı Yemek Yarışması
Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenen Kedi Güzellik Festivali kapsamında yapılacak olan Türk Mutfağı Yemek Yarışmasında birinci olan yarışmacıya 2 bin TL ödül verilecek.
 
2. Uluslararası Pursaklar Kedi Güzellik Festivali kapsamında ev hanımlarına yönelik Türk Mutfağı Yemek Yarışması düzenlenecek. 
6-7 Ekim tarihlerinde Pursaklar Kız Teknik ve Meslek Lisesinde gerçekleşecek olan yarışmaya ev hanımları katılacak. Yarışmanın menüsü başlangıç, ana yemek ve tatlı olarak planlanacak. 
 
Her ekip iki kişiden oluşacak ve yarışma iki saat sürecek. Jüri üyeleri hazırlık, beceriler, hijyen, içerik uyumu, lezzet ve sunum gibi kategorilerde değerlendirme yapacak. 
 
Yarışma sonunda dereceye girerek birinci olan kişiye 2 bin TL, ikinci olan kişiye bin TL, üçüncü olan kişiye ise 500 TL ödül verilecek. 
Yarışmaya kayıt yaptırmak isteyenler 30 Eylül mesai bitimine kadar 0312 328 68 87 numaralı telefondan veya Pursaklar Belediyesi Hüma Sultan Hanım Evi’ne giderek kayıt müracaat edebilecek.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler