Gastronomi Turizminde Afyon Daha Fazla Gelişecek...

Gastronomi Turizminde Afyon Daha Fazla Gelişecek...

Afyon daha güzel hale getireceklerini söyledi Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkanı Zeki Açıköz ile Afyonkarahisar Profesyonel Aşçılar Derneği...

Gastronomi Turizminde Afyon Daha Fazla Gelişecek...
 
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar'ın Gastronomi'de önemli potansiyellere sahip olduğunu belirterek, bu potansiyelleri harekete geçirerek, kenti daha aktif ve güzel hale getireceklerini söyledi. 
 
Potansiyelleri Harekete Geçireceğiz...
 
Vali Gökmen Çiçek in önemli potansiyellere sahip olduğunu belirterek, bu potansiyelleri harekete geçirerek, kenti daha güzel hale getireceklerini söyledi.
 
Türkiye'de Aşçılık Kurumlarından Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkanı Zeki Açıköz ile Afyonkarahisar Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Hamza Kalkan, Vali Gökmen Çiçek'i ziyaret etti. 
 
Ziyarette Unesco tescilli Gastronomi şehri Afyonkarahisar'da yapılan çalışmalar ve planlanan projeler istişare edildi...


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler