Yerli Horeca Ürünleri Uluslararası Zuchex’te...

Yerli Horeca Ürünleri Uluslararası Zuchex’te...

Zuchex 2021’i ziyaret eden turizm sektör profesyonelleri, alanlarıyla ilgili yerli ürünleri detaylı inceleme, yeni koleksiyonları birebir..

Yerli Horeca Ürünleri Uluslararası Zuchex’te...
 
Alanında 2021’in dünyadaki ilk ve tek büyük fuarı Zuchex, yerli üreticilerin yeni sezon HORECA koleksiyonlarını sektörün beğenisine sunacak. 16 – 19 Eylül tarihlerinde 31.’si düzenlenecek fuarda, otel, restoran ve kafelerin ihtiyaç duyduğu mutfak ürünleri, masa üstü sunum ve servis ekipmanları ile aksesuar setlerine yönelik kurumsal çözümler vitrine çıkacak. Zuchex 2021’i ziyaret eden turizm sektör profesyonelleri, alanlarıyla ilgili yerli ürünleri detaylı inceleme, yeni koleksiyonları birebir yerinde görme ve üreticilerle doğrudan ticaret yapma fırsatı bulacak. 
 
Yerli Horeca Ürünleri Uluslararası Zuchex’te
Tarsus Turkey Fuarcılık tarafından T.C. Ticaret Bakanlığı, İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri), ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği) ve KOSGEB’in destekleriyle 31.’si düzenlenecek olan ZUCHEX, ev ve mutfak eşyaları sektöründe 2021’in dünyadaki ilk ve tek büyük buluşması olacak. Milyarlarca dolarlık ticaretin beklendiği uluslararası organizasyon, 16 – 19 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek. Fuarda, Türkiye’nin ve dünyanın lider markaları, sofra ve mutfak eşyalarından, elektrikli ev aletlerine, çelik mutfak eşyalarından dekoratif ev aksesuarlarına, ev tekstilinden cam, porselen ve seramiğe, plastik ev gereçlerinden, aydınlatma ve banyo & mutfak aksesuarlarına kadar en yeni koleksiyonlarını bir arada sergileyecek. 
 
Yerli Horeca Ürünleri Uluslararası Zuchex’te
Zuchex 2021, ev ve mutfak eşyası üreticilerinin yanı sıra HORECA üretimi yapan çoğunluğu yerli üreticilere de ev sahipliği yapacak. Türkiye ekonomisinin en önemli ihracat kalemlerinden birisi olan Turizm sektörü, ihtiyaç duyduğu araç, gereç ve ekipmanları, katılımcıları arasında ev ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösterip aynı zamanda HORECA üretimi gerçekleştiren firmaların da yer aldığı Zuchex 2021’de bulabilecek. HORECA satın almacıları, Zuchex 2021’de bir taraftan ihtiyaçlarına yönelik ürünleri tedarik edebilecekleri firmalarla bir araya gelirken, diğer yandan mutfak ve sunum ekipmanlarına yönelik inovatif ürünleri ve yeni koleksiyonları yerinde görebilecek. 
 
Detaylı Bilgi İçin: www.zuchex.com


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler