• Gastronomi Sektörüne Yeni Bir Soluk

    Gastronomi Sektörüne Yeni Bir Soluk "Mavra Arnavutköy"

  • Gastronomi Sektörüne Yeni Bir Soluk

    Gastronomi Sektörüne Yeni Bir Soluk "Mavra Arnavutköy"


Gastronomi Sektörüne Yeni Bir Soluk "Mavra Arnavutköy"

Doğal ahşabın hakim olduğu sıcak ve samimi bir atmosfere sahip mekan, en taze balığı ve ona eşlik eden yeşillikleri, doğru mevsimde tedarik ederek..

Gastronomi Sektörüne Yeni Bir Soluk "Mavra Arnavutköy"
 
“Her Yemek Mevsiminde Güzel”
 
İstanbul boğazında Arnavutköy'ün en güzel lokasyonunda bulunan ‘Mavra Arnavutköy’, balık sezonun başlamasıyla kapılarını açtı.
 
Denizden gelen birbirinden özel lezzetleriyle adından söz ettirmeye hazırlanan mekan, eşsiz manzarasına eşlik eden enfes yemekleriyle kısa sürede İstanbulluların müdavimi haline gelecek.
 
Gastronomi Sektörüne Yeni Bir Soluk "Mavra Arnavutköy"Mavra Arnavutköy, gastronomi sektörüne yeni bir soluk getirmeye hazır
 
“Her yemek mevsiminde güzel” ilkesiyle yola çıkan Mavra Arnavutköy, avlanma yasağının bitmesiyle birlikte kapılarını misafirlerine açtı.
 
Doğal ahşabın hakim olduğu sıcak ve samimi bir atmosfere sahip mekan, en taze balığı ve ona eşlik eden yeşillikleri, doğru mevsimde tedarik ederek hazırlıyor ve misafirlerine sunuyor. 
 
Her aşamada oldukça titiz bir gıda güvenliği politikası uygulayan Mavra Arnavutköy’de servis edilen tüm yiyecek ve içeceklerin en üst kalitede olması için her süreç, uluslararası gıda kalite standartlarına uygun olarak işliyor.
 
Şimdi palamut zamanı!
 
Eylül ayında palamut balığının çıkmasıyla birlikte, bu özel lezzetin her çeşidini misafirleriyle buluşturacak olan Mavra Arnavutköy, ilkesi gereği buzhane ürününü müşterilerine sunmayacak.
 
Hazırladığı alternatifli zengin menüsüyle de misafirlerine seçim özgürlüğü sunan mekan, balık dışında et ve mezeleriyle de farklı damaklara hitap ediyor.
 
“Lezzeti ön planda tuttuk”
 
Gastronomi Sektörüne Yeni Bir Soluk "Mavra Arnavutköy"
Yiyecek içecek sektöründe 20 yılı geride bırakan ve bu sürede başarılı işlere imza atan işletmeci Edip Çelik, yaptığı açıklamada yeni açtığı Mavra Arnavutköy’ün kuruluş hikayesini paylaştı.
 
“Uzun yıllar turizm sektöründe önemli işler yaptım. Otel yöneticiliği, restoran işletmeciliği derken sonunda kendi mekanımı açmaya karar verdim. 
 
Gastronomi Sektörüne Yeni Bir Soluk "Mavra Arnavutköy"Ardından, yer olarak hikayesi olan bir lokosyon terhcih ettim. Bunun için en doğru adres olarak Arnavutköy geldi. Burası, birçok farklı kültürün birlikte yaşadığı ve bu kültürlerin sahip olduğu değişik mutfakların harmanlandığı bir bölge. 
 
Hayalim mekanımızın, fabrika gibi çalışan bir yer olmaktan çok, samimi, sıcak, dostane hizmet veren bir yer olmasıydı.
 
Kısa süre önce başlayan bu güzel hikayemizin ana kahramanları olan müşterilerimizi, keyif alacakları bir atmosferde birbirinden özel lezzetler eşliğinde ağırlamak için sabırsızlanıyoruz”
 
Profesyonel ekibi ve güler yüzlü servis anlayışıyla hizmet veren Mavra Arnavutköy, hafta içi 11.00 – 01.00, hafta sonu ise 11.00 – 02.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler