Topraktan Tabağa Tarım Ve Hayvancılık Fuarı Sona Erdi...

Topraktan Tabağa Tarım Ve Hayvancılık Fuarı Sona Erdi...

Hendek Çok Amaçlı Kapalı Fuar Alanı'nda düzenlenen en farklı fuar ve festivallerden, tarım ve hayvancılık makineleri sektöründen 110 firma 4 gün boyunca ziyaretçilerini..

Topraktan Tabağa Tarım Ve Hayvancılık Fuarı
 
Sakarya'nın Hendek ilçesinde düzenlenen 3. Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı sona erdi.
 
Hendek Çok Amaçlı Kapalı Fuar Alanı'nda düzenlenen en farklı fuar ve festivallerden, tarım ve hayvancılık makineleri sektöründen 110 firma 4 gün boyunca ziyaretçilerini ağırladı.
 
Türkiye topraktan tabağa Tarım haberlerinde ve gastronomi turizmi haberlerinde de yayınlanan organizasyonda;
 
Fuar organizatörü Gül Ceylan, bu yıl 3'üncüsünü gerçekleştirdikleri fuarı yaklaşık 100 bin kişinin ziyaret ettiğini söyledi.
 
Sakarya, Zonguldak, Bolu, Düzce, Bilecik, Bursa, Kocaeli ve Yalova'dan oluşan oldukça geniş alana hizmet ettiklerini dile getiren Ceylan, "Katılımcı firmaların memnuniyetini görüyoruz. Oldukça iyi ziyaretçi geldi, iyi satın almalar yapılmış. Fuar artık Sakarya'da belli noktaya ulaşmıştır ve iyi hizmet veren organizasyon haline dönüşmüştür" dedi.
 
'Kenti Kongre Merkezi Haline Getirmek İstiyoruz'
Sakarya Ticaret Borsası (STB) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı da tarım kenti olduklarını belirterek, şunları kaydetti:
 
"Fuara gelen ne için geldiğini biliyor. Herkes mutlu, firmalar mutlu, ticaret de yapıyorlar. Yeni fuar merkezine geçtiğimiz zaman bugün diyelim ki 100 bin, ben diyorum ki 1 milyon ziyaretçiyi bulalım. Buraya Amerika'dan, İngiltere'den, Japonya'dan, dünyanın birçok ülkesinden firmalar gelsin ve şehrimizi tanıtalım istiyorum. Şimdiden bunun planlamasını yapıyoruz. 
 
Teknolojik gelişmelere göre belki 100 yıl sonrasını hesap ederek üniversitedeki bilim insanlarımızla bunun araştırmasını yapacağız. Buraya çok amaçlı, 12 ay boyunca hizmet verebilecek bir konsept hazırlamaya çalışıyoruz. Sakarya'yı kongre, sanat, turizm, tarım, aklınıza ne geliyorsa bir merkez haline getirmek istiyoruz, amacımız bu.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler