• Türk Mutfağı Şefleri Başkan Yılmazı Ziyaret Etti...

    Türk Mutfağı Şefleri Başkan Yılmazı Ziyaret Etti...

  • Türk Mutfağı Şefleri Başkan Yılmazı Ziyaret Etti...

    Türk Mutfağı Şefleri Başkan Yılmazı Ziyaret Etti...


Türk Mutfağı Şefleri Başkan Yılmazı Ziyaret Etti...

Türkiye aşçılık kurumlarından Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği Gazipaşa belediye başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ı ziyaret etti. Türkiye gastronomi turizmi ve gastronomi haberle..

Türk Mutfağı Şefleri Başkan Yılmazı Ziyaret Etti...
 
Türkiye aşçılık kurumlarından Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği Gazipaşa belediye başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ı ziyaret etti.
 
Türkiye gastronomi turizmi ve gastronomi haberlerinde de yer alan bilgileri göre;
 
Gazipaşa belediye başkanı Mehmet Ali Yılmaz ilgili ziyaret hakkında yapmış olduğu açıklamada;
 
Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği Başkanı Türk Mutfağı Şeflerinden Ergül Demiral, Başkan Yardımcısı Hayrullah Demiray ve beraberinde Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği Üyeleri; İbrahim Güzel, Yüksel Tuncer ve Enver Beram bizleri ziyaret etti. 
 
Gastronomi adına yaptıkları güzel çalışmalar için kendilerini tebrik ediyor, nazik ziyaretlerinden dolayı Altın Kepçe ekibine teşekkür ediyorum.
Dedi.
 
Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği Başkanı Șef Ergül Demiral ziyaret hakkında;
 
Gazipaşa belediye başkanımıza ziyaretimizdeki ilgilerinden dolayı altın kepçe dernek yönetimi adına teşekkür ederiz. Dedi.


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler