Bay Bread Lezzetleri Şimdi de Trendyol Yemek’te!

Bay Bread Lezzetleri Şimdi de Trendyol Yemek’te!

Bay Bread, Türkiye'nin yüksek teknoloji fırıncılık modeliyle gerek yeni nesil ekmek ve unlu mamul üretim teknikleri, gerekse kullandığı çağdaş satış ve dağıtım modelleri ile her...

Bay Bread Lezzetleri Şimdi de Trendyol Yemek’te!
 
Klasik fırıncılık anlayışını yeni nesil teknolojik fırıncılık ile daha ileriye taşıyan Bay Bread lezzetleri Getir’den sonra şimdi de Trendyol Yemek ile tüketicilere ulaşacak. Üstelik seçilen ürün taze taze pişirilerek sıcak olarak servis edilecek.
 
Unlu Mamul Makine Üreticiler Birliği Derneği (TUMMAB) Başkanı ve Bay Bread Fırıncılık kurucusu Serdar Yalçınkaya, Bay Bread’in kısa zaman önce Getir Yemek’te yer aldığını ve şimdi de Trendyol Yemek ile tüketicilerin bir tık uzağında olduklarını ifade etti. 
 
Yalçınkaya, “Bay Bread, Türkiye'nin yüksek teknoloji fırıncılık modeliyle gerek yeni nesil ekmek ve unlu mamul üretim teknikleri, gerekse kullandığı çağdaş satış ve dağıtım modelleri ile her daim sıcak ve taze ürünlerin tüketiciye ulaşmasını sağlıyor.
 
Bay Bread’in dijital pazar yerlerinde verdiği hizmetin diğer tedarikçilerden farkı; geliştirmiş olduğu teknoloji sayesinde siparişin tüketici tarafından oluşturulması sonrasında pişirilen ürünlerin tüketiciye en sıcak şekilde ulaşmasının imkânını sağlıyor olması. “ dedi.
 
Ulaştırılan ürünlerin kişiye özel pişirilmesi nedeniyle hijyen seviyesinin en yüksek düzeyde olduğunun da altını çizen Yalçınkaya,  “ Hem hijyenin hem de aynı zamanda ürünün tazeliğinin garantisini vermiş oluyoruz.
 
Bay Bread Lezzetleri Şimdi de Trendyol Yemek’te!
Bu nedenle dijital kanallar üzerinden sipariş edilen yüksek teknoloji fırıncılık mamulü ürünler, Bay Bread tarafından tüketicilere üst düzey hijyenik ve kalitede ulaştırılmış oluyor. 2022 yılında pazar yerlerindeki aktivitemizi artırarak büyümeye ve dijital olarak tüketicilere ulaştırdığımız hizmetimizi daha yaygın hale getirmeye yönelik yatırımlar da yapmayı planlıyoruz.” şeklinde konuştu.
 
Bay Bread: 
 
Katkı maddesi içermeyen doğal ve yerel malzemeler kullanarak geleneksel yöntemlerle ürettiği ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Bay Bread, ilk şubesini Mart 2017'de açmıştır. Bay Bread, stratejik lokasyonlarda açılan yeni mağazaları ile büyürken, deneyimli ve işini aşkla yapan kadrosu ile marka kimliğini en iyi şekilde yansıtarak "Yeni Nesil Fırıncılık" konseptini hayata geçirmektedir. 
 
Ayrıca yeni nesil pazarlama, ürün formları ile evlerde ve iş yerlerinde donuk olarak muhafaza edilen ve ihtiyaç halinde pişirilerek her zaman sıcacık ve tazecik tüketilebiliyor. Klasik fırıncılık anlayışını daha ileriye taşıyan; ekmekten tatlıya, çay ve kahveden dondurulmuş ürünlere uzanan geniş ürün gamına ek olarak, yeni lezzetlere de öncü olmak için var gücüyle çalışmaktadır. 
 
Bay Bread, Ümraniye'de yer alan fabrikada tüm ürünlerini son teknolojiyi kullanarak, gıda mevzuatına ve yüksek kalite kontrol standartlarına uygun hijyenik koşullarda üretmektedir. Türkiye'de bir ilke imza atan imalat modeliyle amaçlanan ülkemizdeki üretim verimliliğini en yüksek seviyeye ulaştırarak sektörün rekabet gücünü artırmaktır.


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler