Yalçınkaya: Sağlam Hissettik, Tezgah Üzerimize Yürüdü

Yalçınkaya: Sağlam Hissettik, Tezgah Üzerimize Yürüdü

Yalçınkaya yaptığı paylaşımda depreme mutfakta yakalan 'dıklarını söyleyerek “Sağlam hissettik. Tezgah yürüdü resmen” dedi. Kentte yağmur başladığını söyleyen ünlü..

Şef Mehmet Yalçınkaya:“Sağlam Hissettik, Tezgah Üzerimize Yürüdü”
 
Dün akşam Hatay’da meydana gelen depremlere Gaziantep’te yakalanan Türk mutfağı şeflerinden şef Mehmet Yalçınkaya, yaşadıklarını anlattı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yalçınkaya, “Sağlam hissettik. Tezgah yürüdü resmen” dedi.
 
Türkiye’nin en başarılı şeflerinden Mehmet Yalçınkaya, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilimizde yıkımlara neden olan depremlerin ardından Gaziantep’e giderek depremzedeler için mutfak kurdu. 
 
Türk aşçı haberleri ve en güncel mutfak haberleri olarak deprem haberlerinden kaynağından edinmiş olduğumuz bilgilere göre, Günlerdir bölgede olan Yalçınkaya, dün akşam Hatay’da meydana gelen 6.4 ve 5.8 şiddetindeki depremleri yaşadı.
 
Deprem bölgesinde vatandaşlara yardımda bulunan Mehmet Yalçınkaya sosyal medya hesabından yaşadığı korku dolu anlar anlattı.
 
Şef Mehmet Yalçınkaya yaptığı paylaşımda depreme mutfakta yakaladıklarını söyleyerek “Sağlam hissettik. Tezgah yürüdü resmen” dedi. Kentte yağmur başladığını söyleyen ünlü şef, “Allah sabır versin. Gerçekten normal günler yaşamıyoruz. Deprem, yağmur” ifadelerini kullandı.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler