Davidoff Café Kapsül Serisi

Davidoff Café Kapsül Serisi

Zino Davidoff’un geleneksel ve modern yaklaşımını yüksek kalitede ürünler yaratma misyonuyla sürdüren yeni Davidoff Café kahve kapsülleri, farklı damak tatlarına yönelik lezzetleriyle oldukça...

Daha fazlasını isteyenler için yepyeni bir lezzet...
 
Seçkin Lezzetlerin Kapsül Hali; Yeni Davidoff Café Kapsül Serisi
 
Davidoff kahve uzmanları, seçkin lezzet yelpazesiyle kahve deneyimine ayrı bir boyut kazandıran Davidoff Café kahve harmanlarını yenilenen kapsül kahve serisinde yorumladı. Birbirinden farklı tarifleri ve yoğunluk seviyeleriyle zengin bir seçkiden oluşan kapsül kahve serisi, daha fazlasını isteyen kahve tutkunları için hazır.
 
Davidoff Café Kapsül SerisiHer damak zevkine uygun seçkin bir lezzet yelpazesine sahip Davidoff Café kahveleri, özel ve yeni tatlar keşfetmek isteyenlerin vazgeçilmezi. Davidoff kahve uzmanları, bu kez en sevilen Davidoff Café kahve harmanlarını yeni bir kapsül serisine dönüştürerek kahve tutkunlarının beğenisine sundu. 
 
Markanın kurucusu Zino Davidoff’un geleneksel ve modern yaklaşımını yüksek kalitede ürünler yaratma misyonuyla sürdüren yeni Davidoff Café kahve kapsülleri, farklı damak tatlarına yönelik lezzetleriyle oldukça zengin bir seri. 
 
Espresso, Ristretto ya da Lungo seçenekleriyle tercihe göre hem yoğun hem de hafif kahve lezzetleri sunan kapsül serisi; Fine Aroma’nın narin meyve notalarından Crema Elegant’ın son derece aromatik lezzetine kadar kapsüllerde yakalanan birbirinden farklı tatlarla gerçek bir kahve deneyimi yaşatmaya hazır. 
 
Yeni Davidoff Café kapsüllerinin sahip olduğu “alüminyum aroma koruma” özelliğiyle kahvelerin kendine has lezzeti, güneş ışığı, oksijen ve nem gibi dış etkenlerden korunarak muhafaza ediliyor. Bu özellik sayesinde, kapsül kahvelerin üstün tat ve tazeliği kahvenizi hazırladığınız ana kadar saklanıyor. 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler