Gönül Mutfağı Şefi Ebru Baybara Demir'e Ödül

Teknofest kapsamında düzenlenen ödül töreninde deprem bölgesi İskenderun’da Muhyiddin İbn-i Arabi Yurdu‘nda ilk günden bu yana günde 70 bin kap yemek ulaştıran Türk..

 
İskenderun ilçesinde depremin ilk gününden buyana üç öğün yemek pişirim, depremzedelere ulaştıran Gönül Mutfağı Teknofest ve T3 Vakfı tarafından plaketle ödüllendirildi.
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak kaynağından edinmiş olduğumuz bilgilere göre;
 
Gönül Mutfağı Şefi Ebru Baybara Demir'e Ödül
On bir ili vuran Kahramanmaraş merkezli depremlerin yarattığı olumsuzlukları bertaraf etme adına ilk günden buyana İskenderun KYK yurdunda tamamı gönüllülerden oluşan, depremzedelere üç öğün yemek çıkaran Gönül Mutfağı, Teknofest ve T3 Vakfı tarafından da ödüle layık görüldü.
 
Teknofest kapsamında düzenlenen ödül töreninde deprem bölgesi İskenderun’da Muhyiddin İbn-i Arabi Yurdu‘nda ilk günden bu yana günde  70 bin kap yemek ulaştıran Türk Mutfağı Şeflerinden Ebru Baybara Demir’in ödülünü kızı Pelin Dökmen aldı.
 
En başarılı şeflerden Ebru Baybara Demir, ödüle layık gören herkese şükranlarını ileterek “Ben burada olduğum için kızım ve gururla söylemek isterim ki meslektaşım Pelin Dökmen benim yerime ödülü aldı” dedi.
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler