YSA'dan Gastronomi Tutkunlarına Özel Workshop

YSA'dan Gastronomi Tutkunlarına Özel Workshop

Etkinlik, açılışa özel olarak sunulan cazip fiyatlarla gastronomi meraklılarına açık olup, ön kayıt ile katılım sağlanabilecektir. Bu özel workshop'ta, her bir katılı..

 
"YSA'dan Gastronomi Tutkunlarına Özel: Yaş Pasta Yapımı Workshop'una Davetlisiniz"
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak, gastronomi dünyasından heyecan verici bir etkinliği sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yemek Sanatları Akademisi (YSA), mutfak sanatlarına ilgi duyan herkesi, lezzetli yaş pastaların sırlarını öğrenmek üzere düzenleyeceği özel bir workshop etkinliğine davet ediyor. 9 veya 10 Mart tarihlerinde gerçekleşecek bu etkinlik, katılımcılara hem teorik hem de pratik bilgiler eşliğinde unutulmaz bir yaş pasta yapımı deneyimi sunacak.
 
Etkinlik, açılışa özel olarak sunulan cazip fiyatlarla gastronomi meraklılarına açık olup, ön kayıt ile katılım sağlanabilecektir. Bu özel workshop'ta, her bir katılımcıya YSA'nın özgün logolu önlükler hediye edilecek ve herkes kendi yaptığı lezzetli yaş pastaları ile eve dönecek.
 
Eğitim süresince, pasta yapımının püf noktaları, süsleme teknikleri ve pastalarınızı daha lezzetli hale getirecek profesyonel ipuçlarına dair bilgiler aktarılacak. Katılımcılar, bu eşsiz deneyim sayesinde hem lezzetli pastalar yapmayı öğrenecek hem de pastalarını arkadaşları ve aileleri ile gururla paylaşabilecekler.
 
Kayıt için aşağıdaki görselde yer alan numarayı arayabilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın, mutfakta geçirilen her an, yeni bir hikayenin başlangıcıdır. Siz de bu özel workshop ile kendi hikayenizi yazmaya başlayın.
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak, bu tür etkinliklerin mutfak sanatlarına olan ilgiyi artıracağını ve gastronomi kültürümüzün daha da zenginleşmesine katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Workshop sonunda elde edeceğiniz bilgi ve tecrübelerin, mutfakta yeni keşifler yapmanıza yol açacağını umuyoruz. Bu benzersiz deneyimi kaçırmayın, mutfakta yaratıcılığınızı konuşturmanın tam zamanı!
 
"YSA'dan Gastronomi Tutkunlarına Özel: Yaş Pasta Yapımı Workshop'una Davetlisiniz"


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler