Ocakta Unutulan Yemek Yangına Sebep Oldu

Ocakta Unutulan Yemek Yangına Sebep Oldu

Çaydeğirmeni beldesi İstiklal Caddesi'nde bulunan 3 katlı apartmanın birinci katında meydana gelen olayda, ocakta unutulan yemek büyük bir yangına sebep oldu...

 
Türk Aşçı Haberleri: Zonguldak'ın Devrek ilçesinde, mutfakta ocakta unutulan yemek yangına neden oldu. Ekiplerin hızlı müdahalesiyle yangın kontrol altına alınsa da mutfak tamamen kullanılamaz hale geldi.
 
Unutkanlık Yangına Yol Açtı
Çaydeğirmeni beldesi İstiklal Caddesi'nde bulunan 3 katlı apartmanın birinci katında meydana gelen olayda, ocakta unutulan yemek büyük bir yangına sebep oldu. Alevlerin kısa sürede mutfağı sarması üzerine evde bulunan aile bireyleri hemen dışarı çıktı ve durumu yetkililere bildirdi.
 
Ekiplerin Hızlı Müdahalesi
İhbar üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye erleri yangına kısa sürede müdahale ederek alevleri söndürdü. Ancak yangın sonucunda mutfak kullanılamaz hale geldi. Neyse ki yangında herhangi bir can kaybı ya da yaralanma yaşanmadı.
 
Türk Aşçı Haberleri olarak, bu tür üzücü olayların tekrar yaşanmaması için mutfakta dikkatli olunması gerektiğini hatırlatmak isteriz.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler