Şef Ebru Baybara Demir’den Hatay’a Anlamlı Ziyaret

Şef Ebru Baybara Demir’den Hatay’a Anlamlı Ziyaret

Hatay’da 6 Şubat'ta meydana gelen yüzyılın felaketinin ardından, ‘Gönül Mutfağı’ şefi Ebru Baybara Demir ve ekibi, İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez’i maka..

 
Gönül Mutfağı Şefi Ebru Baybara Demir’den Anlamlı Ziyaret...
 
Türk Aşçı Haberleri - Hatay’da 6 Şubat'ta meydana gelen yüzyılın felaketinin ardından, ‘Gönül Mutfağı’ şefi Ebru Baybara Demir ve ekibi, İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez’i makamında ziyaret etti. Deprem sürecinde sıcak yemek ve gıda temininde büyük katkı sağlayan Demir ve ekibi, Hatay halkının sadece midelerine değil, kalplerine de dokundu.
 
İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez, Demir ve ekibini ağırlayarak o zor günlerde yaşananları, acı ve güzellikleri birlikte hatırladı ve paylaştı. Başkan Dönmez, “Şehrimizin en zor günlerinde yanımızda olan Şef Ebru Baybara Demir ve ülkemizin birçok şehrinden gelen gönüllü hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi. Gönül Mutfağı’nın kurulumundan sonraki süreçte yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
Türk Aşçı Haberleri olarak, Gönül Mutfağı’nın Hatay’da gerçekleştirdiği anlamlı çalışmaları ve Şef Ebru Baybara Demir’in fedakarlıklarını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Depremzedelerin yanında olan bu gönüllü ekip, dayanışmanın ve sevginin en güzel örneğini sergiledi.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler