Lezzette Güç Birliği

Lezzette Güç Birliği

İzmirli iletişim uzmanı Sibel Önbaş’ın yaklaşık 2 yıldır yayınladığı “İzmir Lezzet Dergisi”, İzmir Profesyonel Aşçılar...

Lezzette Güç Birliği
İzmirli iletişim uzmanı Sibel Önbaş’ın yaklaşık 2 yıldır yayınladığı “İzmir Lezzet Dergisi”, İzmir Profesyonel Aşçılar Derneği ile güç birliği yaptı.
Yayın danışmanlığını, İZPAD Yönetim Kurulu Başkanı Şamil Akşit ve Dokuz Eylül Üniversitesi Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Doç. Dr. Turgay Bucak’ın üstlendiği İzmir Lezzet Dergisi böylelikle gastronomi dünyasındaki profesyonellere de ulaşacak.
İzmir ve çevresindeki gastronomi etkinliklerine yer veren İzmir Lezzet Dergisi, lezzet yolculuğuna profesyonel şeflerin bilgi, birikim ve aktivitelerini de dahil ederek içeriğini daha da zenginleştirmiş olacak.
İzmir Profesyonel Aşçılar Derneği üyelerine de düzenli olarak ulaşacak olan İzmir Lezzet Dergisi, dağıtım ağını daha geniş bir kitleye yayacak.
Tepekule Özel Günler Salonunda iftar yemeğinde buluşan İZPAD üyeleri, dergi ile ilgili önerilerini ve yeni dönem projelerini paylaştılar.


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler