• 14 Şubat Sevgililer Günü Yemek Yarışması Heyecanı

    14 Şubat Sevgililer Günü Yemek Yarışması Heyecanı

  • 14 Şubat Sevgililer Günü Yemek Yarışması Heyecanı

    14 Şubat Sevgililer Günü Yemek Yarışması Heyecanı


14 Şubat Sevgililer Günü Yemek Yarışması Heyecanı

En romantik anların yaşandığı 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken yemekseverleri ise farklı bir heyecan sarmaya başlıyor. Şef Aydan Üstkanat’ın her yıl düzenli olarak..

14 Şubat Sevgililer Günü Yemek Yarışması Heyecanı
Sevginin ve aşkın doruklarda yaşandığı 14 Şubat Sevgililer Günü heyecanı Şef Aydan Üstkanat ile mutfaklara taşınıyor. Şef Aydan Üstkanat’ın mutfaktaki aşk dolu birliktelikleri aradığı ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen sosyal medya yarışması ‘Aşkını Arıyor’, bu yıl mutfaklara kahve konseptiyle konuk oluyor.
 
En romantik anların yaşandığı 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken yemekseverleri ise farklı bir heyecan sarmaya başlıyor. Şef Aydan Üstkanat’ın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği sosyal medya yarışması ‘Aşkını Arıyor’ bu yıl üçüncü kez yemek severleri mutfaklara çağırıyor. 
 
Mutfaktaki aşk dolu birliktelikleri arayan Şef Aydan Üstkanat, bu yıl kahvenin yanına yakışacak en özel birliktelikleri takipçileriyle arıyor.
 
Önceki yıllarda mutfaktaki aşk dolu birlikteliklerin arandığı yarışmada bu yıl kahvenin yanına yakışan birliktelikler aranıyor.
 
Şef Aydan Üstkanat’ın kişisel Instagram hesabı üzerinden yaptığı duyuruyla başlayan ve 13 Şubat’ta son bulacak ‘Kahve Aşkını Arıyor’ yarışması sonucunda kazananları sürpriz hediyeler bekliyor. 
 
 
Aydan Üstkanat kimdir?
Yemek denilince akla gelen bütün detaylarına emek veren, ahlaklı tüketim felsefesini benimsemiş bir yemek filozofu. Şef, yemek fotoğrafçısı, yemek stilisti, yemek yazarı, reçete danışmanı.
 
Star Gazetesi’nde 11 yıl sürdürdüğü gazeteciliğinin yanı sıra, La Cucina Italiana Dergisi’nin Türkiye edisyonunda 6 yıl başyazarlık yaptı ve fotoğraflarını çekti. Reaktif Hipoglisemi olunca çok sevdiği çikolatalar ve reçeller hayatından çıktı. 
 
Şekersiz bir gurme mutfağı yaratarak, kitabını yazdı. 2014 senesinde Gourmand tarafından dünyaya ismini yazdırdı.
 
En İyi Şef Yazar seçildi. Yemek yazılarında hiç bilinmeyen veya unutulmuş lezzetleri tatmanız için keşifler yapar. Bazen de tam tersi, çok bilinen yemekleri, tatlıları, hamur işlerini önce yapıp, sonra bir bir anlatarak evde sizlerin de kolayca yapabilmesi için ayrıntılı olarak kaleme alır. 
 
Yedi yemek kitabı var, hepsini herkes yapabiliyor, reçeteleri gerçek. İyi bir sosyal medya kullanıcısı.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler