Eskişehir Aşçılar Derneği Yeni Başkanını Seçti...

Eskişehir Aşçılar Derneği Yeni Başkanını Seçti...

Türkiye Aşçılar Federasyon’una bağlı Eskişehir Aşçılar Derneği tarafından düzenlenen 6.Genel Kurulda Kemal Kaya tek aday listesi ile girerek Eskişehir...

Eskişehir Aşçılar Derneği Yeni Başkanını Seçti ...
Türkiye Aşçılar Federasyonuna bağlı Eskişehir Aşçılar Derneği tarafından düzenlenen 6. Genel Kurulda Kemal Kaya tek aday listesi ile girerek Eskişehir Aşçılar Derneği’nin Yönetim Kurulu başkanı seçilmiştir. Önceki dönem yönetim kurulu başkanı A.Turan Etli’de Başkan vekili seçilmiştir.
 
Öncelikle 2009 yılından bu yana büyük bir özveri ile görev yapan eski yönetim kurullarında ki arkadaşlarıma, abilerime, ustalarıma, Eskişehir Aşçılar camiasına çalışmalarından vede katkılarından dolayı teşekkür ederim.
 
Netice itibariyle bu bir bayrak yarışıdır.
Yeni yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın da aynı şevk ve heyecanla çalışacağından eminim. "Esasder" yeni yönetim kurulunu kutluyor ve görevlerinde başarılar diliyorum.
 
TAFED ailesine ve Eskişehirimize hayırlı olsun!
Hasan Tokgöz
 
Bizde Türk Aşçı Haberleri Olarak Eskişehir Aşçılar Derneği Yeni Başkanına ve Yeni Yönetim Kurulu üyelerine Başarılar Dileriz… 
 
Eskişehir Aşçılar Derneği Yeni Yönetim Kurulu üyeleri
@kemalkaya2600
@turanetli
@ozdemir_veli.26
@dcalp26
@chefziyademir
@saylanserdar
@ekrem_karagol
@musa.tandogdu
@kardelengül
@chefmehmetozturk
@secilsoyer1
@rafetcolpan
@haki2626
@cihan.demir.3766
@mehmet.cirakoglu.927
@bilgic8826
@ramazanbudak
@aslıatik
@celalsağlam
@mustafabulduk
@efsane_baskan_yuksel_usta


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler