Şef Ebrar Parmaksızoğlu...

Şef Ebrar Parmaksızoğlu...

2019 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünden mezun oldum. Şubat 2020’ de Sakarya Uygulamaları Bilimler Üniversitesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Anabilim..

Şef Ebrar Parmaksızoğlu Kimdir?
 
Ben Ebrar Parmaksızoğlu. 2018 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Sosyal Hizmetler bölümünden mezun oldum. 2017 yılında Almanya' nın Münih kentinde yaz stajı yaptım. 2018 Eylül- Şubat Budapeşte’ de bulunan Edutus Egyetem’de İngilizce Erasmus programına katıldım. 
 
2019 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünden mezun oldum. Şubat 2020’ de Sakarya Uygulamaları Bilimler Üniversitesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Anabilim Dalı tezli yüksek lisans programına başladım ve şu anda tez aşamasındayım. 
 
Lisans döneminde ve sonrasında çeşitli otel ve restoranlarda alakart, sıcak, snack, kahvalti ve pasta bölümlerinde görev aldım. Şu an Adapazarı Halk Eğitim Merkezi' nde Pasta Yapımı ve Sunumu eğitimleri verirken aynı zamanda Erenler Halk Eğitim Merkezi'nde Aşçı Yardımcılığı Eğitimi veriyorum. 
 
Kendimi herhangi bir bölüm ile sınırlamadan mutfakta iyi hissettiğim sürece her alanda ve türde ekip ruhu ile çalışmaktan hoşnut oluyorum. Yarışmalarda jüri üyeliği kadrosunda yer almaktayım. Aynı zamanda yeni kurulacak milli takım kadrosunda yer alıyorum.
 
Euro Toques Türkiye Avrupa Aşçılar Birliği
 
Şef Ebrar Parmaksızoğlu Kimdir?


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler