Şef Hasan Öztürk Kimdir?

Şef Hasan Öztürk Kimdir?

Herşey dahil konseptini italyan Restoran deneyimim balık restorantında çalışmam orda başladı. Frankfurt da küçük bir restoranda çalışma imkanını buldum. Değerli Şeflerle çalışmayı, zoru başarma..

Şef Hasan Öztürk Kimdir?
 
Kütahya Lisesinden Mezun olduktan sonra ilk iş hayatıma Bir Lokantada yemek yerken başlayan mutfak aşkı beni çok heyecanlandırdı.2001de ilk Turizme adım atışım Muğla Bodrum'da bulunan Magic life otel oldu.
 
Herşey dahil konseptini italyan Restoran deneyimim balık restorantında çalışmam orda başladı. Frankfurt da küçük bir restoranda çalışma imkanını buldum.
 
Değerli Şeflerle çalışmayı, zoru başarmayı öğrendim Antalya'da Delphin Diva Otel ,Delphin imperial otel,Concord otel, Ela Qualiyt otel, Orange otel, Titanic otel, Cristal otellerde çalıştım. 
 
Hep biraz daha istek hırs, heyecan katarak  alacart bilgimi, Karpuz, Kabak, Buz dekorları, Şef Yarışmalarına katılarak devam ettim Ukrayna da bulunan Happy Şef Restoran da devam ettikten sonra Şuan çalışmakta olduğum Kıbrıs Limak Cyprus otel de  görevime devam etmekteyim.
 
Boş zamanlarım da da yeni yerler, yeni tatlar, keşfetmeyi seviyorum, sizleri tanımak, bir çatı altında toplanmak güzel bir duygu.
 
Euro Toques Türkiye Avrupa Aşçılar Birliği
 
Şef Hasan Öztürk Kimdir?


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler