Şef Ahmet Irmakcan Kimdir?

Şef Ahmet Irmakcan Kimdir?

Mesleki Almanca ve İtalyancam da vardır. İtalya ve Belçika’da çalıştım italya da Pisa bölgesinede çalıştım. Belçika’da N.A.T.O da orgeneral mutfağında askerliğimi yaptım. Manavgat Belek bölgesi

Sous Chef Ahmet Irmakcan Kimdir?
 
Çekirdekten yetişmeyim. Kemer turizm meslek mezunuyum. İngilizce okuma yazma ve konuşma seviyem iyi düzeydedir. 
 
Mesleki Almanca ve İtalyancam da vardır. İtalya ve Belçika’da çalıştım italya da Pisa bölgesinede çalıştım. 
 
Belçika’da N.A.T.O da orgeneral mutfağında askerliğimi yaptım. 
 
Manavgat Belek bölgesi kökenliyim bu bölgelerde bir çok otelde çalıştım. 
 
Dünya mutfağı da dahil olmak üzere, sıcak, soğuk, kahvaltı, gece kahvaltı, a la cartlar, snack, kasap bölümlerine oldukça hakimim. 
 
A la cartlar ve dünya mutfağını da açmam gerekirse, İtalyan mutfağı, Uzakdoğu mutfağı, Meksika mutfağı, Osmanlı mutfağı, Balık, Akdeniz mutfağı, Fransız mutfağı, Fine dining mutfaklarına hakimim.
 
Aktif olarak Sous chef olarak çalışıyorum..


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler