Șef Suphi Şahin Kimdir?

Șef Suphi Şahin Kimdir?

Adanalı hasan Kolcuoğlu restoran da ustalık yapmaya başladım. Daha evvel çıraklık kalfa'lığı sokak fırıncılarından yetiştim. Okul okumadım. usta olma yolunda hasan ustanın yanında usta oldum. Ustalık..

Șef Suphi Şahin Kimdir?
 
Aslen Şanlıurfa'liyim adana doğumluyum. Adanalı hasan Kolcuoğlu restoran da ustalık yapmaya başladım. Daha evvel çıraklık kalfa'lığı sokak fırıncılarından yetiştim. Okul okumadım. usta olma yolunda hasan ustanın yanında usta oldum. Ustalık yolunda  orda devam ettim. 
 
Takibinde İstanbula gönderdi beni. Sırayla tike restoran ve köşebaşı restoran da ve Avrupa şubelerinde devam ettim. 
 
Yüz evler kebap ve bedri usta da kaldım. ordan Sakarya Adapazarı'nda kebapçı dükkanı açtım.
 
Sakarya Adapazarı Kebapçılar, Lokantacılar, Aşçılar, Köfteciler Odasının Yönetim Kurulundayım.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler