Şef Samet Güney Radisson Blu Bosphorus'a Başladı...

Şef Samet Güney Radisson Blu Bosphorus'a Başladı...

Başarılı yönetici ayrıca, trendleri takip ederek hazırladığı kaliteli ve ayrıcalıklı yemek sunumlarıyla benzersiz menüler geliştiriyor. 15 yılı aşkın süredir sektörde kariyerine başarıyla devam..

Samet Güney Radisson Blu Bosphorus'ta Mutfak Şefi Olarak Göreve Başladı !
 
15 yılı aşkın süredir sektörde kariyerine başarıyla devam eden Türk mutfağı şeflerinden Samet Güney, Radisson Blu Bosphorus Hotel’in Yiyecek ve İçecekten sorumlu Mutfak Şefi olarak göreve geldi.
 
Nofa Riyadh, A Radisson Collection Resort, Radisson Blu Leogrand Hotel, Chisinau, Park Inn By Radisson İstanbul Atatürk Airport gibi Radisson Hotel Group bünyesindeki otellerde ve Hyatt Regency İstanbul Ataköy ve Swiss Diamond Hotel Prishtina’da çeşitli sorumluluklar üstlenen Samet Güney, lüks hizmet, konsept geliştirme, otel açılışları ve yeme-içme konusunda son derece yetenekli.
 
Başarılı yönetici ayrıca, trendleri takip ederek hazırladığı kaliteli ve ayrıcalıklı yemek sunumlarıyla benzersiz menüler geliştiriyor.
 
Kaynak; haberturizm


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler