Muutto Anatolian Tapas Bar

Muutto Anatolian Tapas Bar

Ödüllü şef Umut Karakuş'un Galataport İstanbul'daki yeni restoranı 'Muutto Anatolian Tapas Bar' adıyla ilk konuklarını ağırladı. Anadolu mutfağını modernize ederek tam bir lezzet karnavalı sunan Muutto An...

Ünlü şef Umut Karakuş yeni bir restoran açtı. Restoranın açılış davetinde cemiyetten ünlü isimler bir araya geldi.
 
Ödüllü şef Umut Karakuş'un Galataport İstanbul'daki yeni restoranı 'Muutto Anatolian Tapas Bar' adıyla ilk konuklarını ağırladı. 
 
Anadolu mutfağını modernize ederek tam bir lezzet karnavalı sunan Muutto Anatolian Tapas Bar, Mimar Erhan Sağır imzalı dekorasyonuyla da çok beğenildi. 
 
Muutto Anatolian Tapas Bar
Çok özel bir etkinlikle ilk konuklarını ağırlayan mekanın açılış davetine ünlü isimler katıldı. 
 
Yemeğin göç ettiği her yerde zenginlik, bereket ve ayrı bir kültür olduğuna inanan ünlü şef, hazırladığı her yemekte ve her ince detayda birbirinden ayrı özel hikayeleri de restoran menüsünde yaşatıyor...


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler