Şef Çiğdem Seferoğlu Semt Pazarlarını İnceliyor

Şef Çiğdem Seferoğlu Semt Pazarlarını İnceliyor

Başarılı şef Çiğdem Seferoğlu topraktan tabağa en taze, en doğal ürünlerin izini sürerek alışverişin kalbi semt pazarlarından mutfağa uzanan nostalji kokulu bir lezzet..

Dijital içerik platformu beIN CONNECT, yepyeni bir beIN ORIGINALS yapımıyla içerik yelpazesini genişletmeye devam ediyor. “Çiğdem’le Semt Pazarları” 8 Temmuz Cuma günü beIN CONNECT’te izleyicilerle buluşuyor. 
 
İzleyicilerine diledikleri zaman diledikleri içeriğe ulaşma imkânı sağlayan dijital içerik platformu beIN CONNECT, yepyeni içerikleri izleyiciler ile buluşturmaya devam ediyor. 
 
Başarılı şef Çiğdem Seferoğlu topraktan tezgahlara ve  topraktan tabağa en taze, en doğal ürünlerin izini sürerek alışverişin kalbi semt pazarlarından mutfağa uzanan nostalji kokulu bir lezzet yolculuğuna çıkıyor. 
 
Türkiye gastronomi haberlerinde de yer alan bilgilere göre, Her bölümde İstanbul’un simgeleşmiş bir semt pazarını keşfeden Seferoğlu, insan hikayeleriyle harmanladığı alışverişini mutfağında seçmece ürünlerden hazırladığı menüleriyle taçlandırıyor.    
 
Lezzet rotalarının izini süren Türk mutfağı şeflerinden Çiğdem Seferoğlu’nun sunumuyla, birbirinden özel tariflerini anlatacağı program “Çiğdem’le Semt Pazarları”, 8 Temmuz’dan itibaren her Cuma 2 yeni bölümüyle beIN CONNECT ve 9 Temmuz’dan itibaren beIN GURME kanalında her Cumartesi 19:20’de seyirci ile buluşacak. 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler