Tafed Görev Dağılımı Aşçılar Diyarı Mengen’de Yapıldı

Tafed Görev Dağılımı Aşçılar Diyarı Mengen’de Yapıldı

Konya’da gerçekleşen TAFED 7. Olağan Genel Kurulunda, 32 dernek ile birlikte TAFED üyesi olmamasına rağmen, mesleklerine verdikleri değer ve TAFED’in görev bilin..

TAFED Görev Dağılımı Aşçıların Diyarı Mengen’de Yapıldı
 
Şefler bu sefer mutfakta değil kürsüde yarıştı! Konya'da yapılan aşçılık kurumlarından TAFED Genel Kurulu'nda Zeki Açıkgöz yeniden başkan...
 
Konya'da gerçekleşen Türkiye Aşçılar Federasyonu 7. Olağan Genel Kurulunda Zeki Açıköz yeniden başkan seçildi. Seçimin hemen ardından Açıkgöz, memleketi Bolu Mengen'de yönetim kurulunu belirledi.
 
Konya’da gerçekleşen TAFED 7. Olağan Genel Kurulunda, 32 dernek ile birlikte TAFED üyesi olmamasına rağmen, mesleklerine verdikleri değer ve TAFED’in görev bilincine uygun olan birçok şefin de yer aldığı genel kurulda, oy çokluğu ile Zeki Açıköz bir kez daha başkan olarak seçildi.
 
Görev Dağılımı Aşçıların Diyarı Mengen’de Yapıldı
 
2006 yılında 8 dernekle kurulan, Ocak 2008’de “Türkiye” adını almaya hak kazanan ilk federasyon olan TAFED, başkan seçiminin ardından, bu hafta yeni yönetimin belirlenmesi için Aşçılar Şehri ve Başkan Zeki Açıköz’ün memleketi olan Mengen’de toplandı. Yapılan toplantılar sonrasında yönetim kurulu ve bölge başkanları belirlendi.
 
Türkiye Aşçılar Federasyonu Ege Bölge Başkanı Çetin Deniz Oldu
 
Yeni yönetim kurulu içerisinde Türkiye Aşçılar Federasyonu 7. Dönem Ege Bölge Başkanı olarak GEMAD Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Deniz görevlendirildi. Güney Ege Marmaris Aşçılar Derneği başkanı Çetin Deniz, Türkiye Aşçılar Federasyonu 7. Dönem Ege bölge başkanı seçildi.
 
Marmaris’ten İki Şef Yönetim Kuruluna Girdi
 
GEMAD (Güney Ege Marmaris Aşçılar Derneği) başkanı Şef Çetin Deniz, yöresel mutfağın ve Ege mutfağının farkındalığı, AR-GE ve projeleri, yeni nesil aşçıların yetişmesine verdiği önem ve sosyal sorumluluk projeleri gibi Muğla’da bir çok çalışmaya imza atmıştı. 
 
GEMAD önceki dönem başkanlarından olan, başkanlığı döneminde derneğin gelişiminde etkin rol oynayan ve hala derneğin Danışma Kurulu üyesi olan Mustafa DEMİRER de Türkiye Aşçılar Federasyonu 7. Dönem TAFED merkez yönetim kurulu üyesi olarak görevlendirildi.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler