Tbmm Aşçılarıdan Deprem Bölgesinde Yemek Servisi

Tbmm Aşçılarıdan Deprem Bölgesinde Yemek Servisi

Günlük 400 kişilik kahvaltı, 1000 kişilik de öğlen ve akşam yemeği hazırlanan aşevinde ayrıca çay servisi de yapılıyor. Depremin ilk gününden bu yana sahada olan görevliler, aşçılık mesleğinde..

 
Tbmm Aşçılarıdan Depremzedelere Yemek Servisi...
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak deprem haberlerde kaynağından edinmiş olduğumuz bilgilere göre, Tbmm Aşçıları Elbistan'daki Aşevinde Depremzedelere Yemek Hazırlıyor...
 
TBMM aşçıları, 6 Şubat'taki depremlerin merkez üslerinden Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde kurulan aşevinde 3 öğün yemek hazırlıyor.
 
TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop'un talimatıyla Şehit Er Mehmet İnan Parkı'nda kurulan aşevinde 5'i TBMM aşçısı olmak üzere 20 meclis personeli görev alıyor. 
 
Günlük 400 kişilik kahvaltı, 1000 kişilik de öğlen ve akşam yemeği hazırlanan aşevinde ayrıca çay servisi de yapılıyor.
 
Depremin ilk gününden bu yana sahada olan görevliler, aşçılık mesleğinde çalışmaları ile bilinen ilçenin en büyük aşevi konumundaki 400 metrekarelik çadırda pişirdikleri yemekleri depremzedelere ikram ediyor.
 
Aşevi, ramazanda da hizmetini sürdürecek.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler