Gloria Özaltın Championship

Gloria Özaltın Championship "Turnuva Programı" Nedir?

Gloria Hotels & Resorts’ün ev sahipliğinde dört farklı turnuvanın düzenleneceği Gloria Özaltın Championship’e bu yıl 9 ülkeden toplam 147 sporcu şampiyonluk için mücadele..

 
Gloria Özaltın Championship "Turnuva Programı" Nedir?
 
Gloria Özaltın Championship 2023 turnuvası Gloria Hotels & Resorts bünyesinde bulunan Türkiye’nin tek 45 delikli golf tesisi ünvanına ve Trackman Range uygulamasına sahip Gloria Golf Club sahalarında 01-08 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. 
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak turizm haberlerinde edinmiş olduğumuz bilgilere göre;
 
Gloria Özaltın Championship "Turnuva Programı"
Gloria Hotels & Resorts’ün ev sahipliğinde dört farklı turnuvanın düzenleneceği Gloria Özaltın Championship’e bu yıl 9 ülkeden toplam 147 sporcu şampiyonluk için mücadele verecek.
 
Gloria Özaltın Championship golf sporuna gönül verenlere kapılarını açmaya hazırlanıyor. 
 
Türkiye Kültür ve Sanat Haberlerinde yer alan bilgilere göre, Bu yıl 01-08 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek turnuvada;
 
Almanya, İngiltere, Bulgaristan, İtalya, İsveç, İsviçre, Rusya, Ukrayna ve Türkiye olmak üzere 9 ülkeden toplam 147 sporcu şampiyonluk için yarışacak.
 
Gloria Özaltın Championship "Turnuva Programı"
Turizm yatırımlarının yanı sıra spora ve sporcuya verdiği desteğiyle bilinen Özaltın ailesi, Gloria Özaltın Championship’de Öznur Özdemir Özaltın anısına “Memorial Trophy” turnuvası, “Nurettin Özaltın Memorial Trophy” “Sebahat Özaltın” kadınlar ve “Nuri Özaltın Memorial Trophy” erkekler olmak üzere dört farklı turnuva ile golf severlere ev sahipliği yapacak.
 
Sürprizlerle Dolu Bir Turnuva Golf Severleri Bekliyor
 
01-08 Nisan tarihleri arasında Gloria Hotels & Resorts’da gerçekleşecek turnuva boyunca bireysel turnuvalar, golf sohbetleri ve sürpriz bir çok etkinlikte düzenlenecek.
 
Golf severler, özel gala yemeği ve ödül töreniyle ile sona erecek turnuva boyunca Gloria Hotels & Resorts’ün huzurlu ve sakin ortamında doğayla iç içe keyifli bir hafta geçirecek.
 
Gloria Özaltın Championship "Turnuva Programı"
Gloria Özaltın Championsship "Turnuva Programı"
 
*** 02.04.2023 Öznur Özdemir Özaltın Memorial Trophy” Individual Tournament @ Old Course & Karşılama Yemeği
*** 03.04.2023 Öznur Ozdemir Ozaltın Memorial Trophy” Individual Tournament @ New Course
*** 04.04.2023 Nurettin Özaltın Memorial Trophy” Championship @ Old Course
 
Gloria Özaltın Championship "Turnuva Programı"
*** 05.04.2023 Serbest Gün - Golf @ 9 Hole-Verde Course
*** 06.04.2023 Sebahat Özaltın” Ladies Tournament & ”Nuri Özaltın Memorial” Men Individual Tournament @ New Course
*** 07.04.2023 ”Sebahat Özaltın” Ladies Tournament & ”Nuri Özaltın Memorial” Men Individual Tournament @ Old Course & Gala Yemeği + Ödül töreni


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler