Michelin Yıldızlı Şeflerden Eşsiz Gastronomi Deneyimi

Michelin Yıldızlı Şeflerden Eşsiz Gastronomi Deneyimi

Geçtiğimiz hafta Kıbrıs'ta gerçekleşen turizm ve etkinlik sektörünün oscarları olarak kabul edilen Ace Of Mice Ödül töreninde, VST Media 'Eşsiz Gastronomi Deneyimi'..

 
Michelin Yıldızlı Şeflerden Eşsiz Gastronomi Deneyimi....
 
Bodrum ve Ege'nin yöresel lezzetlerini, dünya mutfağından özenle seçilmiş lezzet örnekleri ile harmanlayarak farklı damak tatlarını bir araya getiren Be Premium Bodrum, 2022 yazında 'Eşsiz Gastronomi Deneyimi' etkinliği ile benzersiz bir deneyime imza attı. Etkinliğin iletişimi ise VST Media tarafından gerçekleştirildi.
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak gastronomi haberlerinde kaynağından edinmiş olduğumuz bilgilere göre;
 
Geçtiğimiz hafta Kıbrıs'ta gerçekleşen turizm ve etkinlik sektörünün oscarları olarak kabul edilen Ace Of Mice Ödül töreninde, VST Media 'Eşsiz Gastronomi Deneyimi' etkinliği ile en iyi halkla ilişkiler etkinliği kategorisinde ödül sahibi oldu. 
 
Ödüllerini sanatçı Gökhan Tepe'nin elinden alan VST Media ekibi adına Kurumsal İletişim Direktörü Ayça Öztürk, bu ödülün ilk senelerinde almış olmaktan gurur duyduklarını söyledi. 
 
Dünya mutfağına, tutkuları ve özgünlükleriyle yön vermiş Michelin yıldızlı şeflerini bu yaz da lezzet tutkunları ile buluşturmaya devam edecek olan VST Group Genel Müdürü Volkan Gökay, "Türkiye'de ilk defa geçen yaz gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonda dünyaca ünlü, kendi mutfaklarında fark yaratmış 5 değerli Michelin yıldızlı şefi ağırladık.
 
Büyük ilgi ile karşılanan bu organizasyonu sürekli hale getirmek planlarımız içinde, Bu yaz için bir birinden değerli 5 şef ile anlaştık. Bu büyük organizasyonla; hem Türkiye turizmine, hem de Bodrum'un gastronomi merkezi olarak gelişmesine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.
 
Be Premium Bodrum bu yaz yine Michelin Yıldızlı başarılı şefler şefler ile Notias Restaurant'da etkinlik serisine devam edecek.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler