"Taşfed" TAHRAN'da Uluslararası "Jüri Eğitimi"

Kendi alanlarında uzman şeflerden oluşan katılımcılar oldukça başarılı bir şekilde sınavı geçerek, Uluslararası Jürilik Diplomasını almaya hak kazanmışlardır. Eğitim..

 
"Taşfed" TAHRAN'da  Uluslararası "Jüri Eğitimi" verdi...
 
Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu tarafından TAHRAN'da  Uluslararası Jüri Eğitimi verildi. 
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak aşçılık kurumları ve mutfak eğitimleri hakkında kaynağından ediniş olduğumuz bilglere göre;
 
"Taşfed" TAHRAN'da  Uluslararası "Jüri Eğitimi" verdi
Kendi alanlarında uzman şeflerden oluşan katılımcılar oldukça başarılı bir şekilde sınavı geçerek, Uluslararası Jürilik Diplomasını almaya hak kazanmışlardır. 
 
Eğitim, Taşfed Başkanı Bayram Özrek önderliğinde, Taşfed Genel Sekreteri Emre Oruç ve Taşfed Başkan Yardımcısı Tayfun Gündüz tarafından gerçekleştirilmiştir.
 
"Taşfed" TAHRAN'da  Uluslararası "Jüri Eğitimi" verdi


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler