Duayen Şef Erşahin'den Osmanlı Yemekleri Eğitimi

Duayen Şef Erşahin'den Osmanlı Yemekleri Eğitimi

Milas Anadolu Meslek lisesi gastronomi Bölümü öğretmeni Gülsüm öğretmende okulları 'ndaki gastronomi öğrencilerinin çalışmalarını diğer öğretmenler tarafından da taktir edil..

 
Duayen şef Seyfi Ali Erşahin  Milas Anadolu Meslek lisesi Gastronomi  bölümü öğrencileri ile  buluştu. Duayen şef ile yaklaşık üç saat geçiren  Anadolu meslek lisesi gastronomi  bölümü ögrencileri ile birlikte OSMANLI Türk mutfağı üzerine bir söyleşiyide gerçekleştirip  yine OSMANLI saray mutfağına ait Mutancana, Hünkar beğendi, Şehzade Kebab, Patlıcan Bostan Kebabı Ve Piliç  Topkapı Gibi Şık Ve Lezzetli Yemekleri Hazırladılar. 
 
Duayen Şef Erşahin'den Osmanlı Yemekleri Eğitimi
Zevkli ve bir o kadarda neşeli geçen bu buluşmada genç öğrenci kardeşlerimiz  aşçılık mesleğinin günümüzde trend yaptığını  yiyecek içecek üzerine kurulu çalışmalarının dahada  ileri  safhalarda   beğenilere yapılan bir meslek olacağını belirtmişlerdir.  
 
Milas Anadolu Meslek lisesi gastronomi Bölümü öğretmeni Gülsüm  öğretmende  okullarındaki gastronomi öğrencilerinin  çalışmalarını  diğer öğretmenler tarafından  da taktir edildiğini ve gerek okul zamanı gerekse yaz sezonu  boyunca bu genç gastronomi öğrencilerini transfer  etmek için  taleblerin yoğun olduğunu belirttiler. 
 
Duayen Şef Erşahin'den Osmanlı Yemekleri Eğitimi
Bende bu günkü yapmış olduğum  bu work Shop ile gelecekte her biri gerçek anlamda birer şef olacak olan bu yeni nesil genç kardeşlerimizi  bu çalışmalarından dolayı ve birlikte yapmış olduğumuz OSMANLI yemeklerinin tadına. Bakarak  günümüzü noktalıyoruz. Hepinize sevgilerimle...
 
Executive  Chef
Seyfi Ali Erşahin


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler