Liberty Kuşadası Golf Resort 2024 Mayıs Ayında Açılacak

Liberty Kuşadası Golf Resort 2024 Mayıs Ayında Açılacak

Türkiye turizm haberlerinde yer alan bilgilere göre, Bulunduğu her lokasyonda kendine has dokusuyla misafirlerine tatil deneyimi sunan Liberty Hotels & Resorts, Kuşadası’nda..

,
Liberty Kuşadası Golf Resort 2024 Mayıs Ayında Açılacak...
 
Liberty Hotels & Resorts, bünyesine Kuşadası’nda 392 oda ve 950 yatak kapasiteli yeni bir tesis kattı.
 
Türkiye turizm haberlerinde yer alan bilgilere göre, Bulunduğu her lokasyonda kendine has dokusuyla misafirlerine tatil deneyimi sunan Liberty Hotels & Resorts, Kuşadası’nda Ultra Her Şey Dahil konseptiyle 2024 Mayıs ayında sezona “merhaba” diyecek.
 
Liberty Golf & Resort Kuşadası ile Liberty markası altındaki otel sayısını 2024 yılında 6’ya çıkartacak. Bünyesindeki tüm markaları ile toplam otel sayısını da 13’e ulaştıracak grup, önümüzdeki senelerde de hem yurt içi hem de yurt dışındaki yatırımlarına devam etmeyi planlıyor.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler