Akbank Girişimci Kadın Programında Yeni Başlangıç

Akbank Girişimci Kadın Programında Yeni Başlangıç

Program, özellikle iş hayatının ilk yıllarında olan kadın girişimcilere yönelik detaylı bir eğitim serisi sunacak. Bu eğitimler, işlerini etkin bir şekilde büyütmeleri ve profesyonel..

 
Sakarya'da Kadın Girişimcilere Özel Yeni Bir Başlangıç: "Akbank Girişimci Kadın Programı"
 
Türk Aşçı Haberleri ve Güncel Mutfak Haberleri web sitesi olarak elde ettiğimiz bilgilere göre, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB Sakarya İl Kadın Girişimciler Kurulu ile işbirliği içinde Akbank'ın desteğiyle "Akbank Girişimci Kadın Programı"nı başlatıyor. Bu program, kadın girişimcilerin iş yönetimi becerilerini artırarak işlerini genişletmelerine olanak sağlamayı hedefliyor. Program, katılımcılara ücretsiz eğitimler sunarak, iş dünyasında daha etkin ve güçlü olmalarını destekleyecek.
 
Kapsamlı Eğitimlerle Kadın Girişimciler Güçleniyor
Program, özellikle iş hayatının ilk yıllarında olan kadın girişimcilere yönelik detaylı bir eğitim serisi sunacak. Bu eğitimler, işlerini etkin bir şekilde büyütmeleri ve profesyonel yetkinliklerini artırmaları amacıyla düzenlenecek. Ayrıca, katılımcılara geniş bir iş ağına erişim imkanı ve yeni işbirliği fırsatları sunulması planlanmaktadır.
 
Başvurular için Son Tarih: 3 Mayıs
Program, özellikle imalat sektöründe faaliyet gösteren, istihdam yaratan ve işletme yaşı 1 ile 3 yıl arasında olan kadın girişimcilere öncelik tanıyacak. Programa başvurular, SATSO web sitesi üzerinden 3 Mayıs 2024 tarihine kadar kabul edilecek.
 
Sakarya'nın İlk ve Tek
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, kadın girişimcilerin ekonomik büyümeye katkısının vazgeçilmez olduğunu belirterek, "Kadınlarımızın ekonomiye katılımı arttıkça, büyümemiz de o oranda artacaktır. Bu bağlamda Akbank ile işbirliği yaparak 10 girişimci kadına iş stratejilerini geliştirme, SWOT analizi yapma ve deneyimli mentorlardan bire bir destek alma imkanı sunacağız," dedi.
 
Kadın Girişimcilerin İş Gelişimi için Büyük Adım
TOBB Sakarya İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elvan Bilgehan Dikici, programın kadınların işlerini geliştirmeleri ve geniş bir iş ağına erişim sağlamaları açısından önemli olduğunu vurguladı. Dikici, "Girişimci kadınlarımızın işlerini kurmalarının yanı sıra, bu işleri büyüterek sürdürülebilir bir yapı oluşturmaları da bizim için büyük önem taşıyor. 3 Mayıs’a kadar sürecek başvurularla, iş dünyasında daha fazla kadın girişimciyi desteklemeyi ve onlara ilham vermeyi amaçlıyoruz," diye ekledi.
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler