Şef Ahmet Kalaycı Gazipaşa Belediye Başkanıyla Buluştu

Şef Ahmet Kalaycı Gazipaşa Belediye Başkanıyla Buluştu

Ziyarette Şef Kalaycı, "Bugün değerli belediye başkanımızı ziyaret ederek Gazipaşa'nın gastronomik geleceği ve yöresel yemekler üzerine fikir alışverişinde bulunduk...

 
Gazipaşa Gastronomi Kültürüne Katkı Sağlamak İçin Şef Ahmet Kalaycı Belediye Başkanıyla Buluştu
 
Türk Aşçı Haberleri ve Güncel Mutfak Haberleri web sitemizin edinmiş olduğumuz bilgilere göre, Gazipaşa Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı "Gazipad" Şef Ahmet Kalaycı ve çalışma arkadaşları yerel lezzetleri koruma ve tanıtma çabaları kapsamında Gazipaşa Belediye Başkanı ile bir araya geldi. Gazipaşa'nın zengin mutfak kültürünü canlandırma ve tanıtma amacıyla gerçekleştirilen bu ziyaret, bölgesel yemeklerin geleceği üzerine önemli diyaloglar içerdi.
 
Şef Ahmet Kalaycı, aynı zamanda Türk Aşçı Haberleri Yönetim ve Danışma Kurulu'nun Organizasyon ve Tanıtım Sorumlusu olarak da çalışmalarda bulunmaktadır. 
 
Şef Ahmet Kalaycı Gazipaşa Belediye Başkanıyla Buluştu
Ziyarette Şef Kalaycı, "Bugün değerli belediye başkanımızı ziyaret ederek Gazipaşa'nın gastronomik geleceği ve yöresel yemekler üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Belediye başkanımızın gösterdiği misafirperverlik için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim," dedi.
 
Gazipaşa'nın mutfak kültürünün yaşatılması ve geliştirilmesi noktasında gerçekleştirilen bu tür etkinlikler, yerel lezzetlerin daha geniş kitlelere tanıtılmasına önemli katkılar sağlamaktadır. Türk Aşçı Haberleri ve Güncel Mutfak Haberleri olarak, bu tür girişimleri desteklemeye ve yerel gastronomi haberlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler