Türk Şefler Dünyayı Doyurmaya Talip

Türk Şefler Dünyayı Doyurmaya Talip

Bu yıl ilki düzenlenen ‘Gastrobul 1. Başkent Gastronomi Zirvesi’ Türk mutfağının farklı vizyonda şefleri...

Türk Şefler Dünyayı Doyurmaya Talip
Bu yıl ilki düzenlenen ‘Gastrobul 1. Başkent Gastronomi Zirvesi’ Türk mutfağının farklı vizyonda şefleri ve yazarlarıyla mutfağımızın değerlerini dünyaya tanıtmak amacıyla birbirinden değerli isimleri bir araya getiriyor.
 
Ankara, 1. Başkent Gastronomi Zirvesi Gastrobul’a ev sahipliği yapıyor.  Demonti Otel’de bugün başlayan zirvede, Türk şefler, dünya gastronomi trendlerini Anadolu’nun lezzetleriyle buluşturuyor.
 
Şef Gökhan Gümüş ve Şef Tarık Kurt tarafından Beykoz Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen ‘1. Başkent Gastronomi Zirvesi’nde Anadolu’nun kadim mutfak kültürü, reçeteler, paneller ve workshoplar ile sunulacak.
 
Gastronomi dünyasının önde gelen şeflerinin sunacağı panellerde, bu lezzetler doğal ürünler kullanılarak katılımcılar ile buluşturulacak. Türkiye ve dünyada yükselen bir değer olan gastronomi, zirve ile tanıtım platformuna kavuşacak.
 
Otel ve lokanta yatırımcılarını, yöneticilerini, gastronomi profesyonellerini, yerli ve yabancı şefleri bir platformda buluşturacak olan zirve geleneksel hale getirilecek.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler