Liseli Aşçılar Hünerlerini Sergiledi

Liseli Aşçılar Hünerlerini Sergiledi

İZMİR'in Konak ilçesindeki Gültepe Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri...

Liseli Aşçılar Hünerlerini Sergiledi
İZMİR'in Konak ilçesindeki Gültepe Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğrencileri 2'nci kez düzenlenen Uluslararası Kemalpaşa Yemek Festivali'nden madalyalarla döndü.
 
Kemalpaşa Belediyesi tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen Uluslararası Kemalpaşa Yemek Festivali'ne 60 ülkeden 1000 yarışmacı katıldı. 3 gün boyunca devam eden festivalde hem profesyonel aşçılar hünerlerini sergiledi hem de genç yetenekler kıyasıya yarıştı. 
 
Festivalin yarışma bölümünde Konak Gültepe Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğrencileri Türk Mutfağı kategorisinde 3 gümüş madalya, bireysel kategoride ise 11'inci sınıf öğrencisi İlayda İnce bronz madalya kazandı.
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler